• משרד עורכי דין אורה צימברג

  עורכת הדין צימברג אורה בעלת ניסיון של מעל 20 שנה בתחום ההוצאה לפועל. המשרד נותן מענה בתחומי חדלות הפירעון, מחיקת חובות, הוצאה לפועל ועוד. במשרדנו ניתן גם שירות בתחומי דיני המשפחה, המשפט האזרחי והמשפט הצבאי והצבאי-פלילי. אנו מעניקים שירות משפטי מתל אביב ועד באר שבע. ניתן לקיים פגישה באזור מגוריכם.

  SMS ישיר
 • רן כהן רוכברגר, משרד עו"ד

  עו"ד רן כהן רוכברגר, אל"ם במיל׳, הסנגור הצבאי הראשי לשעבר. עוסק במשפט פלילי, בתיקי צבא וביטחון ובתיקי צווארון לבן. משרדנו נותן שירות בכל רחבי הארץ. ניתן גם לקיים פגישת ייעוץ און-ליין - נשמח לעמוד לשירותכם

  SMS ישיר ZOOM
 • משרד עורך דין אלי סבן

  משרד עורך דין סבן מתמקצע בייצוג חיילים, שוטרים ואנשי כוחות הביטחון כנגד משרד הביטחון. כמו כן עוסק בתביעות להכרת זכות לפי חוק הנכים, בייצוג בוועדות רפואיות ובהגדלת אחוזי נכות.

  SMS ישיר
 • סמי איליה משרד עורכי דין

  המשרד נותן שירות בכל הארץ בכל הערכאות לרבות בתי הדין במשטרה בצה"ל, שירות המדינה וכל הערכאות של זרועות הביטחון.
  ראש התביעה הפלילית במחוז חיפה (בחטיבת התביעות משטרת ישראל) עד 2014 ומאז מפעיל משרד פרטי העוסק בתחום המשפט הפלילי על כל רבדיו, תעבורה, דיני צבא, תביעות אגף השיקום, מעמד עריקי חו"ל, משפט חוקתי (בג"צ) משפט מינהלי. בנוסף מייצג חיילים, שוטרים, לוחמי אש, עובדי מדינה שב"כ שב"ס ומוסד.

  SMS ישיר

עובדי משרד הביטחון או עובדי מדינה? משרתים בצה"ל, שב"ס או בכוחות הביטחון? צריכים ייעוץ משפטי לפני שימוע, הליך משמעתי או הליך פלילי?


עובדי כוחות הביטחון שומרים בנאמנות על אזרחי המדינה וממלאים למענם תפקידים מכריעים שונים מכורח עבודתם. למרות זאת, הם אינם חסינים ומוגנים מפני החוק ויכולים למצוא את עצמם במצב רגיש שבו ייאלצו להתמודד עם מוסדות משפטיים וממשלתיים כאזרחים פשוטים, אף על פי שלמעשה רק מילאו את תפקידם כעובדי מדינה וביטחון.

 

במקרה שאתם עובדי זרועות הביטחון ועומדים לפני הליך משמעתי, הליך פלילי, או זקוקים לייעוץ משפטי טרם שימוע, אתם צריכים עורך דין שמתמקצע בדיני העבודה הייחודיים שלכם, מכיר את המוסדות השונים ובעל סיווג ביטחוני לטפל במקרה שלכם על הצד הטוב ביותר.

 

לרשותכם משרדי עורכי דין אשר עוסקים בייעוץ משפטי לפני שימוע ובייצוג משפטי בהליכים משמעתיים או פליליים לעובדי זרועות הביטחון. בחרו עורכי דין ושלחו אליהם פנייה ללא התחייבות מצדכם או מצד עורך הדין.