פורום הרעת תנאים והתעמרות בעבודה

עורכת דין עדנה סעאתי
עורכת דין עדנה סעאתי

עורכת דין עדנה סעאתי עוסקת כבר למעלה מ-23 שנה בתחום דיני העבודה על כל גווניו לרבות סיום יחסי עבודה בין עובד ומעסיק, זכויות סוציאליות של עובדים, הטרדות מיניות במסגרת העבודה וכל תחום יחסי העבודה במגזר הפרטי, הציבורי והקיבוצי. עו"ד סעאתי מעניקה ייעוץ משפטי גם לעובד וגם למעסיק בכל הסוגיות הרלוונטיות.

תחום דיני העבודה הוא נרחב ודורש ידע מעמיק ומקצועי. עובד שלדעתו חווה הרעת תנאים בעבודה או סובל מהתעמרות במסגרת זו, זכאי לתבוע פיצויים ממקום העבודה וממעסיקיו. הזכאות לפיצויים מתאפשרת בבירור נסיבות ספציפיות של כל מקרה ומקרה.

עו"ד עדנה סעאתי הינה הבעלים של משרד עורכי דין בתחום דיני העבודה בסניף עזריאלי בתל אביב ובסניף נוסף בראשון לציון. עו"ד סעאתי מייצגת בכל הערכאות ובכל בתי הדין לעבודה ברחבי הארץ. כמו כן היא מעניקה שירות משפטי גם בהליכי גישור ובירור בין עובד ומעסיק, וכן בהליכים פליליים הקשורים למסגרת העבודה או בחקירות והליכים של משרד הכלכלה.
 

אודות הפורום

קבלת פיצויי פיטורים במקרה של התפטרות עקב הרעת תנאים.  מהי התפטרות בדין מפוטר? מהי הרעת תנאים? כיצד על עובד לפעול במצב כזה?


עובד שפוטר זכאי לפיצויי פיטורים ממעבידו (בכפוף לתנאים מסוימים בחוק פיצויי פיטורים). לעומת זאת, הכלל הוא שעובד שעוזב את מקום עבודתו מיוזמתו אינו זכאי לפיצויי פיטורים. אך מה במצב בו המעביד מרע את תנאי עבודתו של העובד באופן שבו אינו משאיר לעובד כל ברירה אלא להתפטר?

פורום הרעת תנאים הוקם במטרה לספק מענה ובירור לאלה המתחבטים בשאלה כיצד עליהם לנהוג, והאם המקרה שלהם מגיע לכדי "התפטרות בדין פיטורים" המעניקה להם אותה זכאות נכספת לפיצויי פיטורים.
 

חייגו אליי חייגו למנהל/ת הפורום 053-9428386למעלה