פרסום עורכי דין באינטרנט

ברוכים הבאים למדריך עורכי הדין בישראל - din.co.il. האתר מהווה פלטפורמה ייחודית לפרסום משרד עורכי דין ומידע משפטי. באתר מבקרים מאות אלפי גולשים מידי חודש המחפשים עורך דין וסיוע משפטי.

 

אנו מזמינים אותך להירשם לאתר בהליך מזורז שלוקח דקות ספורות ולהנות כבר עכשיו מחשיפה ממוקדת לקהל ממוקד, לאחר מכן ניתן לפרסם באתר פסקי דין ומאמרים באופן חופשי. בנוסף, באתר לוח שיתוף פעולה בין משרדי עורכי דין, לוח דרושים ולוח משרדים להשכרה. פרסום משרדך באתר יוביל את הגולשים לפנות אליך לקבלת יעוץ ומידע משפטי. 

 

להרשמה מהירה וקלה לאתר לחץ/י כאן

 

כיסוי דיגטלי מלא: פרסום שעובד!

 

בנוסף, צוות האתר מתמחה בפרסום עורכי דין בפלטפורמות מובילות לרבות גוגל, פייסבוק, טאבולה, אתרי חדשות ( N12, מעריב, וואלה חדשות, ישראל היום ועוד ). 

 

אז איך אנחנו יכולים לייצר עבורך יותר לקוחות למשרד?

 

במשך השנים פיתחנו התמחות בפרסום בנישת המשפט. אנחנו בעצם מציעים ללקוח כיסוי דיגטלי מלא הכולל קמפיינים ממומנים בגוגל או בפייסבוק, הופעה באתר din.co.il ובאתרי חדשות מובילים עם חשיפה עצומה לרבות N12, מעריב וואלה חדשות ועוד. יש לנו אחוזי הצלחה גבוהים ביותר עם לקוחות להם אנו מספקים את השירות המלא שלנו.

 

רוצה לשמוע עוד? לחץ/י כאן

 

אז למה כדאי לעורכי דין להיצטרף אלינו? אנחנו מספקים: 
 

 • חשיפה לקהל ממוקד ולקוחות פוטנציאליים

  פרסום עורכי דין בצורה ממוקדת חושף את משרדך לאלפי גולשים המספקים פניות למשרדים המופיעים באתר ובפלטפורמות השונות.  גולש אשר יחפש עורך דין מאזור מסוים או מידע משפטי בתחום כלשהו הוא לקוח פוטנציאלי עבורך. פרסום משרדך דרכנו הכולל את האתר din.co.il, גוגל, פייסבוק ובאתרי חדשות מובילים יחשפו אותך ליותר גולשים שיוכלו לפנות אליך לקבלת שירות או יעוץ בתחום התמחותך.

   
 • קשר ישיר ומהיר עם הגולש

  בסוף כל מאמר קיימת תיבת מילוי פרטים ליצירת קשר עם הכותב. באתר din.co.il ובאתרי החדשות השונים יש תנועה של אלפי גולשים ביום. גולשים אלה ייחשפו לידע שלך בנושא עליו קראו ויוכלו ליצור איתך קשר בטלפון או במייל.

   
 • חשיפה ממוקדת במנועי החיפוש באינטרנט

  אנחנו יכולים לנהל עבורך קמפיין ממוקד רק בנישות בהן משרדך עובד ומתמחה. אנחנו נמצא את מילות המפתח החשובות, נבנה מודעות פרסום שיימשכו את הגולשים להקליק ונייצר עבור משרדך פניות איכותיות וממוקדות.בנוסף, הכתבות שלנו באתרי החדשות זוכות לחשיפה ומיקומים גבוהים בגוגל ובשאר מנועי החיפוש.
   
 • חשיפה ברשתות חברתיות

  יש לנו ניסיון בניהול קמפיינים ברשתות המובילות לרבות פייסבוק, אינסטגרם ולינקאדין. בעזרת פילוח מיוחד של קהלים אנחנו נדע לייצר עבורך פניות איכותיות במינימום תקציב.
   
 • חשיפה באתרי חדשות

  במסגרת שיתופי הפעולה החיצוניים שלנו אנו מאפשרים ללקוחותינו להעלות כתבות במדורי המשפט באתר חדשות מובילים לרבות: N12, מעריב, וואלה חדשות, ישראל היום, מקור ראשון, בחדרי חרדים, רוטר ועוד. באתרי החדשות מבקרים מילוני גולשים מידי יום. פרסום כתבות מעניינות במדורי המשפט יכולים לחשוף את משרדך לקהל חדש ולייצר עוד ערך כלכלי ומיתוגי עבורך.
   
 • מיקוד 

  אנחנו מתמחים ועוסקים בנישת המשפט בלבד. אצלנו תמצאו קהל יעד ממוקד! 

   
 • *ההצטרפות חינם

  הצטרפות למדריך עורכי הדין din.co.il, אינה כרוכה בתשלום. נשמח לשוחח ולהציג לך את היכולות הדיגיטליות שלנו לפרסום משרדי עורכי דין, שיחה לא מחייבת.


נשמח לראותך בין המפרסמים באתר,
צוות האתר din.co.il 

*בכפוף לתנאי הפרסום באתר