עו"ד איווה אשכנזי

עו"ד איווה אשכנזי

החשמונאים 119, קומה א , תל אביב (אזור המרכז)

עו"ד איווה אשכנזי דוברת ברמת שפת אם – גרמנית, אנגלית, צ`כית, סלובקית, עברית וכן שולטת בשפות הבאות - צרפתית, ספרדית, איטלקית ולטינית.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

עו"ד איווה אשכנזי מנהלת את המחלקות הבינלאומיות וכן את מחלקת האזרחויות האירופאיות. במסגרת תחומי פעילותה, עוה"ד אשכנזי מעניקה ליווי וייעוץ משפטי בכל הנוגע לדין הגרמני והאוסטרי, לרבות דיני ירושה, צווי קיום צוואה ועוד.

 

יתרונו של המשרד הינו בעיסוק במתן שירות ללקוחות מכל העולם, ללא מגבלה גיאוגרפית, כאשר אף הייעוץ עצמו ניתן בשפות שונות ורבות, ובין היתר: גרמנית, צ'כית, צרפתית, אנגלית, לטינית ועברית.

 

אתר המשרד: כניסה לאתר

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

שאלות ותשובות מפורום גרמניה | דרכון גרמני ונדל"ן בגרמניה - עו"ד איווה אשכנזי
פולייס שאל/ה:
ביצוע של בדיקת זכאות לאזרחות גרמנית
229 צפיות

שלום רב, הנני בפנייה אודות אזרחות גרמנית וארכיב. אודה בעד מענה לפנייתי זו והמשך הליך בתודה

עו"ד איווה אשכנזי
עו"ד איווה אשכנזי

אזרחות גרמנית
שלום רב, ראשית יהיה עלינו לבדוק זכאות. ככל שנעבור את השלב הזה, ניתן לפנות לארכיונים בניסיון לאתר מסמכים. המספר שלי מצוין בעמוד שלי באתר

אבי שאל/ה:
זכאות לאזרחות גרמנית עבור נכד של סב ניצול שואה מפולין
239 צפיות

סבא שלי הוא ניצול שואה מפולין. השם משפחה הוא גרמני (גוטפריד), בביתו דיברו גרמנית ופולנית אך לא ידוע לנו שהחזיק באזרחות. סבא וסבתא שלי התחתנו בגרמניה במחנה עקורים, שם דודתי נולדה והיא כן מחזיקה באזרחות גרמנית. האם יש אפשרות שאני זכאי?

עו"ד איווה אשכנזי
עו"ד איווה אשכנזי

אזרחות גרמנית
שלום רב, ככל שהם הגיעו מפולין הסיכוי קלוש. ככל שידוע לכם על שורשים גרמניים ניתן לנסות לחפש מסמכים בגרמניה או להסתמך על מסמכי הדודה.

עו"ד איווה אשכנזי
פניה ישירה אל עו"ד איווה אשכנזי

למעלה