פורום מימוש זכויות רפואיות כספיות

עו"ד יעל קוזומנקו
עו"ד יעל קוזומנקו

משרדה של עורכת הדין יעל קוזמנקו צדיק, הינו משרד בוטיק המתמחה בנזיקין, ביטוח וביטוח לאומי ומעניק במקרה של נזק לגוף האדם מעטפת של זכויות, לרבות בעקבות מעורבות בתאונת דרכים (עם או בלי ביטוח), תאונות עבודה, פגיעות ברשות הרבים ובמקרים של אובדן כושר עבודה עקב תאונות או מחלות.


למשרדנו ניסיון עשיר בתחום הנזיקין וביטוח ואנו דואגים למימוש מלוא זכויות לקוחותינו תוך מתן יחס אישי, ליווי לאורך כל ההליך המשפטי וזאת לאחר בחינת שלל האפשרויות הקיימות בפני הלקוח למיצוי זכויותיו תוך שקילת סיכויים, סיכונים ובניית אסטרטגיה משפטית עבור כל לקוח והמקרה שבו נדרש משרדנו לטפל.


במשרדנו קיימת מחלקה נוספת העוסקת בדיני עבודה לרבות פירוק חברות מרצון או על ידי עובדים, תוך מיצוי זכויות הסוציאליות של העובדים מהמוסד לביטוח לאומי.
 

אודות הפורום

אזרחים בישראל זכאים לשורה של זכויות רפואיות וכספיות, הן מכוח ביטוחים ציבוריים (כגון ביטוח לאומי המבטח נפגעי עבודה) והן מכוח ביטוחים פרטיים. לא אחת, מימוש הזכויות הרפואיות איננו רק שאלת קיומה של זכות, אלא גם נוגע לאופן הטיפול בזכות (לדוגמא, הגשת תביעה כראוי, פניה לגורמים הרפואיים המתאימים, ניהול הליכים בבתי המשפט וכדומה).

 

פורום מימוש זכויות רפואיות נועד לענות על שאלות הגולשים בתחום הזכויות הרפואיות בישראל ואופן מימושן. 

חייגו אליי חייגו למנהל/ת הפורום 053-9386791למעלה