פורום נישואים אזרחיים | התרת נישואין

ולאד פינקלשטיין, עו``ד

משרדו של עורך הדין ולדיסלב פינקלשטיין ממקד את פעילותו במציאת פתרונות למאות אלפי זוגות בישראל ובעולם, שאינם מורשים להינשא במדינתם מסיבות של מגדר, נטייה מינית, דת או מצפון.

 

המשרד משלב שימוש בטכנולוגיות מתקדמות וחדשניות בעולם המשפט יחד עם חוקים ותקדימים משפטיים מישראל ואף מחוצה לה, בכדי להעניק פתרונות נוחים והולמים עבור זוגות רבים שהיו רוצים להינשא ואינם מורשים לעשות זאת או שנתקלים בקשיים בתהליך. כך למשל, מאמצי המשרד נשאו פרי והביאו לעולם ולמדינת ישראל בפרט, את האפשרות לחתונה אזרחית בזום - "נישואי יוטה".

 

משרד פינקלשטיין ושות' ממשיך ופועל נמרצות בנושא הנישאים האזרחיים והקשר בין זוגיות למעמד אזרחי.

אודות הפורום

הליכי גירושין ונישואין בישראל נתונים תחת סמכותם הבלעדית של בתי הדין הדתיים. אי לכך, נישואים בישראל חייבים להיות על בסיס ההלכה הדתית (כל דת לפי מנהגיה) ואין אישור להינשא בחתונה אזרחית. עם זאת, ישראלים רבים בוחרים להתחתן בנישואין אזרחיים כאשר הם עושים זאת בחו"ל. נישואין אזרחיים מוכרים בישראל כאשר הם מתקיימים על פי החוק במדינה אחרת. לא אחת, עולות בקרב בני הזוג שאלות שונות (אם בשגרה ואם בעת פרידה וגירושין).

 

פורום נישואין אזרחיים הוקם אפוא על מנת להעניק מענה משפטי לשאלות הגולשים בנוגע לנישואין אזרחיים והסכמי זוגיות אחרים שלא כדרך מוסד הרבנות.

חייגו אליי חייגו למנהל/ת הפורום 053-7105230למעלה