עו"ד רונית לוי

עו"ד רונית לוי

תל אביב , הברזל 31 רמת החייל (אזור המרכז)

עורכת הדין רונית לוי בעלת ניסיון עשיר ומגוון בתחום ייעוץ פנסיוני, תביעות נזיקין, וכן במצב אובדן כושר עבודה.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

עורכת הדין רונית לוי בעלת ניסיון רב בתחומי הפנסיה והביטוח, ייעוץ פנסיונרי למעסיקים, תביעות ביטוח וחיים, ביטוח פנסיוני, אובדן כושר עבודה, מחלות קשות, ביטוח סיעודי וכן בתחום דיני העבודה.


בעברה, עורכת הדין רונית לוי הייתה מנהלת תפעול בסוכנות ביטוח, וכן יועצת פנסיונית למעסיקים, אך גילתה כי אהבתה הגדולה והאמיתית היא משפטים.


לעורכת הדין רונית לוי תואר ראשון בתחום מדעי החברה מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים וכן תואר במשפטים מטעם הקריה האקדמית אונו.


עורכת הדין לוי בקיאה במבנה הפוליסות ותנאיהן של חברות הביטוח, תהליכי תפעול וקבלת החלטות וכמו- כן בנקודת מבטם של המבוטחים.


תחומי עיסוק עיקריים של המשרד:


• תביעות בגין אובדן כושר עבודה
• תביעות ביטוח סיעודי
• תביעות ביטוח בגין מחלות קשות
• תביעות ביטוח חיים
• ביטוח פנסיוני
• ייפוי כוח מתמשך


עו"ד רונית לוי הגיעה מתחום הביטוח וזה משמש עבורה כיתרון גדול, משום שהיא בקיאה בתחום, וכן היא מסוגלת לראות מנקודת המבט של חברת הביטוח, נושאים כמו מבנה הפוליסות, תנאי הפוליסה, תהליכי התפעול, קבלת ההחלטות, ועם זאת גם דרך נקודת מבטם של המבוטחים ואופן החוויה שלהם לגבי עולם הביטוח.


לעו"ד רונית לוי ניסיון רב גם בתחום הפנסיוני ועל כן מסוגלת להבין את רצון לקוחותיה בתחום זה.


משרד עו"ד רונית לוי
דוגל במתן יחס אישי לכל לקוח, שקיפות מלאה וזמינות. יתר על כן, מעניק המשרד לכל אחד מלקוחותיו יחס אישי וליווי צמוד לאורך כל ההליך המשפטי. למשרד חשוב לשים לב לפרטים הקטנים, למצוא פתרונות חדשים ומקוריים, תוך כדי ששם את מטרת הלקוח בחשיבות עליונה ופועל ככל שביכולתו בכדי להגשים אותה.


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

שאלות ותשובות מפורום אובדן כושר עבודה - עו"ד רונית לוי
סמי שאל/ה:
אובדן כושר עבודה עקב כאבים בגב התחתון
48 צפיות

שלום רב, אימא שלי עובדת במקום שהעבודה היא פיזית. כתוצאה מהעבודה קשה התחילה להרגיש את הכאבים בגב התחתון. הייתה חודשיים בבית עקב הכאבים אך עדיין זה נמשך. היינו בהרבה בדיקות ויש פגיעה בעצם בגב התחתון. היינו גם אצל רופא תעסוקתי והוא קבע עד ספטמבר אי כושר העבודה. המעסיק טוען שהוא לא מכיר בטופס הזה כדי לתת תשלום שכר על חשבון ימי מחלה ודורש אישור מחלה. מצד שני רופא תעסוקתי טוען שזה מעל אישור מחלה וזה חוק שמעסיק אמור להכיר ולשלם כל עוד יש ימי מחלה. האם באמת טופס אי כושר עבודה נחשב כאישור מחלה?

עורכת דין רונית לוי
עורכת דין רונית לוי

ימי מחלה
לא אמורה להיות בעיה אבל אין כל מניעה לגשת לרופא משפחה ולהמיר לימי מחלה רופא משפחה לרוב יתן אישור עד 90 ימי מחלה ולא מעבר לכך

עמיחי שאל/ה:
אובדן כושר עבודה חולה אונקולוגי
33 צפיות

שלום, אני חולה אונקולוגי בן 58.5. יש לי אישור מהמרפאה התעסוקתית על אובדן כושר עבודה מלא לצמיתות. החלטתי לעבוד כמה שעות ביום כדי לשמור על בריאות נפשית. אני מבוטח בביטוח אובדן כושר עבודה בחברת הביטוח. לאור זאת שהודעתי כי אני עובד מס` שעות חברת הביטוח משלמת לי עבור חצי משרה (לפי הנוסחה משולם לי 33%). האם עליהם לשלם את מלוא הקצבה לאור המבחן שהתפתח בפסיקה כי מבוטח הנוטל על עצמו סיכון ועובד חרף מצבו הרפואי אין בכך כדי לשנות את הקביעה הרפואית כי אינו כשיר לעבודה? תודה

עורכת דין רונית לוי
עורכת דין רונית לוי

אובדן כושר עבודה
הפוליסה משולמת בהתאם לתנאי, ומשכך כאשר המבוטח עובד חברת הביטוח מתחשבת בהיקף העבודה והכנסה ומקזזת בהתאם.

עו"ד רונית לוי
פניה ישירה אל עו"ד רונית לוי

למעלה