עו"ד רונית לוי

עו"ד רונית לוי

הנופר 2 , רעננה (אזור השרון והסביבה)

עורכת הדין רונית לוי בעלת ניסיון עשיר ומגוון בתחום ייעוץ פנסיוני, תביעות נזיקין, וכן במצב אובדן כושר עבודה.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

עורכת הדין רונית לוי בעלת ניסיון רב בתחומי הפנסיה והביטוח, ייעוץ פנסיונרי למעסיקים, תביעות ביטוח וחיים, ביטוח פנסיוני, אובדן כושר עבודה, מחלות קשות, ביטוח סיעודי וכן בתחום דיני העבודה.


בעברה, עורכת הדין רונית לוי הייתה מנהלת תפעול בסוכנות ביטוח, וכן יועצת פנסיונית למעסיקים, אך גילתה כי אהבתה הגדולה והאמיתית היא משפטים.


לעורכת הדין רונית לוי תואר ראשון בתחום מדעי החברה מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים וכן תואר במשפטים מטעם הקריה האקדמית אונו.


עורכת הדין לוי בקיאה במבנה הפוליסות ותנאיהן של חברות הביטוח, תהליכי תפעול וקבלת החלטות וכמו- כן בנקודת מבטם של המבוטחים.


תחומי עיסוק עיקריים של המשרד:


• תביעות בגין אובדן כושר עבודה
• תביעות ביטוח סיעודי
• תביעות ביטוח בגין מחלות קשות
• תביעות ביטוח חיים
• ביטוח פנסיוני
• ייפוי כוח מתמשך


עו"ד רונית לוי הגיעה מתחום הביטוח וזה משמש עבורה כיתרון גדול, משום שהיא בקיאה בתחום, וכן היא מסוגלת לראות מנקודת המבט של חברת הביטוח, נושאים כמו מבנה הפוליסות, תנאי הפוליסה, תהליכי התפעול, קבלת ההחלטות, ועם זאת גם דרך נקודת מבטם של המבוטחים ואופן החוויה שלהם לגבי עולם הביטוח.


לעו"ד רונית לוי ניסיון רב גם בתחום הפנסיוני ועל כן מסוגלת להבין את רצון לקוחותיה בתחום זה.


משרד עו"ד רונית לוי
דוגל במתן יחס אישי לכל לקוח, שקיפות מלאה וזמינות. יתר על כן, מעניק המשרד לכל אחד מלקוחותיו יחס אישי וליווי צמוד לאורך כל ההליך המשפטי. למשרד חשוב לשים לב לפרטים הקטנים, למצוא פתרונות חדשים ומקוריים, תוך כדי ששם את מטרת הלקוח בחשיבות עליונה ופועל ככל שביכולתו בכדי להגשים אותה.

שפות: עברית

תחומי עיסוק
 • נזקי גוף תאונותנזקי גוף תאונות
 • תביעות ביטוח ונזקי רכושתביעות ביטוח ונזקי רכוש

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

המלצות
5.0
(התקבלו 3 המלצות)
 • 14/01/2024

  רוצה להמליץ על רונית לוי. שילוב אמיתי של מקצועיות, אנושיות ומהירות. פניתי לרונית בעקבות המלצה של חבר. עזרה לי בכל תחום הבקשה שלי מול ביטוח לאומי עבור אבא שלי וטיםלה בהכל, כולל עבודה מול ההורים שלי.
   

 • 14/01/2024

  ממליצה בחום על עו"ד רונית! רונית היא לפני הכל בן אדם. אמפטית, נאמנה, קשובה ומשקיענית. רונית לא נחה עד לתוצאה הטובה ביותר ללקוח שלה. ממליצה מכל הלב
   

 • 11/01/2024

  אני רוצה להמליץ בחום על עו"ד רונית לוי. אני לקוח של רונית כבר תקופה ממושכת והיא הוכיחה את עצמה עבורי כעו"ד מהשורה הראשונה - מקצועית, יסודית ומעל לכל אנושית ונאמנה! רונית הצליחה להתגבר על בעיות מורכבות, היא משרה בטחון רב ובמבחן התוצאה עמדה בהצטיינות. יישר כוח!
   

שאלות ותשובות מפורום אובדן כושר עבודה - עו"ד רונית לוי
איל שאל/ה:
אובדן כושר עבודה ביטוח לאומי זימון לוועדה
37 צפיות

זומנתי לעדות רפואיות נכות כללית, מס ימים אחרי הועדות מתקשרת אליי פקידת מחלקת שיקום מודיעה לי כי עברתי את אחוז הוועדות הרפואיות ועליי להתייצב מחר לעו"ס שיקום ואף שלחה לי הודעת sms. התייצבתי בדיוק כפי שנקבע דיברתי עם העו"ס על הבעיות הרפואיות והתפקודיות שלי ואיך זה מגביל אותי בעבודה ובחיי היום יום. אמרה שהיא מתרשמת שאינני יכולה להמשיך לעבוד ורואה החמרה במצבי הבריאותי( קיבלתי 100% נכות אובדן כושר למשך 4 שנים) כעת דנו לצמית. מס ימים אחרי ועדת אובדן כושר עבודה אני מקבלת פרוטוקול רפואי בו מודיעים לי שבכלל לא עברתי את אחוז הרפואי בכדי לקבל את הקצבה. האם זה חוקי לזמן אותי לפקידת שיקום מבלי שאדע את האחוזים הרפואיים? ואיך בכלל מזמנים אותי לועדת אובדן כושר עבודה אם לטענתם לא עברתי את האחוז הרפואי? והאם אחוז הרפואי יכול להיקבע רק אחרי שיחה עם עו"ס אובדן כושר עבודה? האם הם רשאים לא להביא לי את פרוטוקול אובדן כושר עבודה?

עורכת דין רונית לוי
עורכת דין רונית לוי

ביטוח לאומי
לעיתים נדרשת חות דעת של עו"ס כדי לקבוע דרגת אי כושר. אפשר לבקש מהם את חוות הדעת של העו"ס. כל התלונות לגבי ההתנהלות שלהם מציעה לפנות אליהם.

טלי שאל/ה:
ימי חופש באובדן כושר עבודה
85 צפיות

בסד היי שלחתי שאלה השבוע אבל כנראה שאלתי לא הובנה בבירור. שאלתי במידה ואני רוצה לתבוע אובדן כושר עבודה וכל ימי המחלה שלי נוצלו האם בכלל ניתן לפדות את ימי החופש שלי וזו לא סיבה שהתביעה תידחה? כלומר האם זה בסדר מבחינת קרן הפנסיה שייצא תלוש על פדיון ימי חופש או שמבחינת חוקי ביטוח הפנסיה זו עילה לדחיית תביעה? אני שואלת כדי לדעת האם לומר למעסיק לא לפדות לי את ימי החופש כדי לא להפגע בתביעה.. כנראה שהשאחה שלי פורשה לא נכון וחשבו ששאלתי האם קרן הפנסיה צקזז את ימי החופש. אבל לא זו שאלתי אלא באופן כללי האם בסדר שיש תלוש שכר על פדיון חופש? תודה רבה

עורכת דין רונית לוי
עורכת דין רונית לוי

פדיון חופשה
בהתאם לדין פידיון חופשה אפשרי בעת סיום יחסי עובד ומעסיק. במקרה כזה לרוב אין קיזוז עם תשלומי קצבת אובדן כושר. ניתן לבדוק בתנאי הפוליסה האם יש קיזוז עם ימי חופשה.

עו"ד רונית לוי
פניה ישירה אל עו"ד רונית לוי

למעלה