עו"ד רונית לוי

עו"ד רונית לוי

הנופר 2 , רעננה (אזור השרון והסביבה)

עורכת הדין רונית לוי בעלת ניסיון עשיר ומגוון בתחום ייעוץ פנסיוני, תביעות נזיקין, וכן במצב אובדן כושר עבודה.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

עורכת הדין רונית לוי בעלת ניסיון רב בתחומי הפנסיה והביטוח, ייעוץ פנסיונרי למעסיקים, תביעות ביטוח וחיים, ביטוח פנסיוני, אובדן כושר עבודה, מחלות קשות, ביטוח סיעודי וכן בתחום דיני העבודה.


בעברה, עורכת הדין רונית לוי הייתה מנהלת תפעול בסוכנות ביטוח, וכן יועצת פנסיונית למעסיקים, אך גילתה כי אהבתה הגדולה והאמיתית היא משפטים.


לעורכת הדין רונית לוי תואר ראשון בתחום מדעי החברה מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים וכן תואר במשפטים מטעם הקריה האקדמית אונו.


עורכת הדין לוי בקיאה במבנה הפוליסות ותנאיהן של חברות הביטוח, תהליכי תפעול וקבלת החלטות וכמו- כן בנקודת מבטם של המבוטחים.


תחומי עיסוק עיקריים של המשרד:


• תביעות בגין אובדן כושר עבודה
• תביעות ביטוח סיעודי
• תביעות ביטוח בגין מחלות קשות
• תביעות ביטוח חיים
• ביטוח פנסיוני
• ייפוי כוח מתמשך


עו"ד רונית לוי הגיעה מתחום הביטוח וזה משמש עבורה כיתרון גדול, משום שהיא בקיאה בתחום, וכן היא מסוגלת לראות מנקודת המבט של חברת הביטוח, נושאים כמו מבנה הפוליסות, תנאי הפוליסה, תהליכי התפעול, קבלת ההחלטות, ועם זאת גם דרך נקודת מבטם של המבוטחים ואופן החוויה שלהם לגבי עולם הביטוח.


לעו"ד רונית לוי ניסיון רב גם בתחום הפנסיוני ועל כן מסוגלת להבין את רצון לקוחותיה בתחום זה.


משרד עו"ד רונית לוי
דוגל במתן יחס אישי לכל לקוח, שקיפות מלאה וזמינות. יתר על כן, מעניק המשרד לכל אחד מלקוחותיו יחס אישי וליווי צמוד לאורך כל ההליך המשפטי. למשרד חשוב לשים לב לפרטים הקטנים, למצוא פתרונות חדשים ומקוריים, תוך כדי ששם את מטרת הלקוח בחשיבות עליונה ופועל ככל שביכולתו בכדי להגשים אותה.

תחומי עיסוק
 • נזקי גוף תאונותנזקי גוף תאונות
 • תביעות ביטוח ונזקי רכושתביעות ביטוח ונזקי רכוש

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

המלצות
5.0
(התקבלו 3 המלצות)
 • 14/01/2024

  רוצה להמליץ על רונית לוי. שילוב אמיתי של מקצועיות, אנושיות ומהירות. פניתי לרונית בעקבות המלצה של חבר. עזרה לי בכל תחום הבקשה שלי מול ביטוח לאומי עבור אבא שלי וטיםלה בהכל, כולל עבודה מול ההורים שלי.
   

 • 14/01/2024

  ממליצה בחום על עו"ד רונית! רונית היא לפני הכל בן אדם. אמפטית, נאמנה, קשובה ומשקיענית. רונית לא נחה עד לתוצאה הטובה ביותר ללקוח שלה. ממליצה מכל הלב
   

 • 11/01/2024

  אני רוצה להמליץ בחום על עו"ד רונית לוי. אני לקוח של רונית כבר תקופה ממושכת והיא הוכיחה את עצמה עבורי כעו"ד מהשורה הראשונה - מקצועית, יסודית ומעל לכל אנושית ונאמנה! רונית הצליחה להתגבר על בעיות מורכבות, היא משרה בטחון רב ובמבחן התוצאה עמדה בהצטיינות. יישר כוח!
   

שאלות ותשובות מפורום אובדן כושר עבודה - עו"ד רונית לוי
גיא שאל/ה:
שאלה על חוב מקצבת אובדן כושר עבודה
30 צפיות

שלום אני נכה 100אחוז לצמיתה מקבל קצבת נכות מביטוח לאומי וקצבת ואובדן כושר עבודה מחברת הביטוח שלי לאחרונה נכנסתי לאתר של ביטוח לאומי ונוכחתי לראות חוב של 50000 שח פניתי לביטוח לאומי אמרו יבדקו ממה נוצר החוב ויחזרו אלי חזרו אלי והם טוענים מכיוון שאני מקבל קצבת אובדן כושר עבודה מביטוח המנהלים שלי נוצר החוב שאותו יקזזו מהקצבה שלי בתשלומים השאלה האם זה נכון מצדם עקב זה שאני מקבל קצבה אובדן כושר בביטוח המנהלים פודע ומוריד לי מקצבת הנכות מביטוח לאומי או שיש מקום לתביעה תודה

עורכת דין רונית לוי
עורכת דין רונית לוי

חוב בביטוח לאומי
הנתונים לא ברורים דיים. בכל מקרה לעיתים יש מקרים שביטוח לאומי מקזז עקב תשלום נכות מקרן פנסיה את קצבת התלויים. יתכן שזה המצב. בכל מקרה מציעה לך לבדוק פרטים מדויקים מול ביטוח לאומי.

עינת שאל/ה:
תאונת עבודה עקב נפילה / החלקה בחודש שישי
35 צפיות

נפלתי בעבודה ערב החלקה בחודש שישי, אושפזתי יומיים נותרתי עם כאבי אגן וגב רציניים הייתי אצל האורטופד נתן לי ימי מחלה עד אשר אקבל טופס 250 מהעבודה האם ביטוח לאומי יכול שלא לאשר לי את התשלום? האורטופד שלי אותי לרופא משפחה לאחר שאקבל את הטופס חתום ואמר ששם אבקש הכרה בתאונת עבודה

עורכת דין רונית לוי
עורכת דין רונית לוי

תאונת עבודה
ביטוח לאומי יבחן את הטפסים ויקבל החלטה עליה תוכלי לערער. יש מקרים בהם ביטוח לאומי קובע שלא מדובר בתאונת עבודה ובהתאם לא משלם. רק בריאות

עו"ד רונית לוי
פניה ישירה אל עו"ד רונית לוי

למעלה