עו"ד רונית לוי

עו"ד רונית לוי

תל אביב , הברזל 31 רמת החייל (אזור המרכז)

עורכת הדין רונית לוי בעלת ניסיון עשיר ומגוון בתחום ייעוץ פנסיוני, תביעות נזיקין, וכן במצב אובדן כושר עבודה.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

עורכת הדין רונית לוי בעלת ניסיון רב בתחומי הפנסיה והביטוח, ייעוץ פנסיונרי למעסיקים, תביעות ביטוח וחיים, ביטוח פנסיוני, אובדן כושר עבודה, מחלות קשות, ביטוח סיעודי וכן בתחום דיני העבודה.


בעברה, עורכת הדין רונית לוי הייתה מנהלת תפעול בסוכנות ביטוח, וכן יועצת פנסיונית למעסיקים, אך גילתה כי אהבתה הגדולה והאמיתית היא משפטים.


לעורכת הדין רונית לוי תואר ראשון בתחום מדעי החברה מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים וכן תואר במשפטים מטעם הקריה האקדמית אונו.


עורכת הדין לוי בקיאה במבנה הפוליסות ותנאיהן של חברות הביטוח, תהליכי תפעול וקבלת החלטות וכמו- כן בנקודת מבטם של המבוטחים.


תחומי עיסוק עיקריים של המשרד:


• תביעות בגין אובדן כושר עבודה
• תביעות ביטוח סיעודי
• תביעות ביטוח בגין מחלות קשות
• תביעות ביטוח חיים
• ביטוח פנסיוני
• ייפוי כוח מתמשך


עו"ד רונית לוי הגיעה מתחום הביטוח וזה משמש עבורה כיתרון גדול, משום שהיא בקיאה בתחום, וכן היא מסוגלת לראות מנקודת המבט של חברת הביטוח, נושאים כמו מבנה הפוליסות, תנאי הפוליסה, תהליכי התפעול, קבלת ההחלטות, ועם זאת גם דרך נקודת מבטם של המבוטחים ואופן החוויה שלהם לגבי עולם הביטוח.


לעו"ד רונית לוי ניסיון רב גם בתחום הפנסיוני ועל כן מסוגלת להבין את רצון לקוחותיה בתחום זה.


משרד עו"ד רונית לוי
דוגל במתן יחס אישי לכל לקוח, שקיפות מלאה וזמינות. יתר על כן, מעניק המשרד לכל אחד מלקוחותיו יחס אישי וליווי צמוד לאורך כל ההליך המשפטי. למשרד חשוב לשים לב לפרטים הקטנים, למצוא פתרונות חדשים ומקוריים, תוך כדי ששם את מטרת הלקוח בחשיבות עליונה ופועל ככל שביכולתו בכדי להגשים אותה.


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

שאלות ותשובות מפורום דיני פנסיה | פרישה מעבודה - עו"ד רונית לוי
אסרף שאל/ה:
הגשת תביעה ביחס לחלוקת כספי פנסיה
13 צפיות

שלום רב, במקרה של גירושין בשנת 2013 נחתם בהסכם כי האישה צברה יותר כסף מהבעל וצריכה להעביר לו את חלקו בצאתה לגיל פרישה החלוקה תתבצע ע"י אקטואר. האם הבעל יכול לתבוע לאחר חוק חלוקת הפנסיה שיצא לאחר מכן את חלקו בפנסיה כיום (הכוונה העברת החלק שלו מקרן פנסיה של האישה על שמו) ולא לחכות לגיל פרישה? תודה

עורכת דין רונית לוי
עורכת דין רונית לוי

חלוקת כספי פנסיה
בהתאם לחוק רשאי בן זוגו של חוסך (על שמו נצברו הזכויות הפנסיוניות) לפנות לבית המשפט בתביעה למתן פסק דין שיעלה בקנה אחד עם הוראות החוק, כך שיתאפשר לבן הזוג לקבל כספים ישירות מהגוף המשלם.

ריקי שאל/ה:
זיכוי על פנסיה לאחר קבלת פיצויי פיטורין
21 צפיות

שלום, לפני שש שנים קיבלתי פיצויי פיטורין אותם פרשתי לצורך מס לשש שנים קדימה. בגלל הפיצויים נאמר שאינני יכולה לקבל זיכוי ממס על הפנסיה. עכשיו נגמרו שש השנים של הפריסה האם אני יכולה כבר לקבל את הפטור? תודה

עורכת דין רונית לוי
עורכת דין רונית לוי

פטור על פיצויים
השאלה לא ברורה וגם בתחום מיסוי. להבנתי את הפטור על הפיצויים קיבלת ובכדי להימנע מתשלום מס על הפיצויים החייבים ביצעת פריסה ושילמת מס בהתאם לכך.

עו"ד רונית לוי
פניה ישירה אל עו"ד רונית לוי

למעלה