עו"ד רונית לוי

עו"ד רונית לוי

תל אביב , הברזל 31 רמת החייל (אזור המרכז)

עורכת הדין רונית לוי בעלת ניסיון עשיר ומגוון בתחום ייעוץ פנסיוני, תביעות נזיקין, וכן במצב אובדן כושר עבודה.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

עורכת הדין רונית לוי בעלת ניסיון רב בתחומי הפנסיה והביטוח, ייעוץ פנסיונרי למעסיקים, תביעות ביטוח וחיים, ביטוח פנסיוני, אובדן כושר עבודה, מחלות קשות, ביטוח סיעודי וכן בתחום דיני העבודה.


בעברה, עורכת הדין רונית לוי הייתה מנהלת תפעול בסוכנות ביטוח, וכן יועצת פנסיונית למעסיקים, אך גילתה כי אהבתה הגדולה והאמיתית היא משפטים.


לעורכת הדין רונית לוי תואר ראשון בתחום מדעי החברה מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים וכן תואר במשפטים מטעם הקריה האקדמית אונו.


עורכת הדין לוי בקיאה במבנה הפוליסות ותנאיהן של חברות הביטוח, תהליכי תפעול וקבלת החלטות וכמו- כן בנקודת מבטם של המבוטחים.


תחומי עיסוק עיקריים של המשרד:


• תביעות בגין אובדן כושר עבודה
• תביעות ביטוח סיעודי
• תביעות ביטוח בגין מחלות קשות
• תביעות ביטוח חיים
• ביטוח פנסיוני
• ייפוי כוח מתמשך


עו"ד רונית לוי הגיעה מתחום הביטוח וזה משמש עבורה כיתרון גדול, משום שהיא בקיאה בתחום, וכן היא מסוגלת לראות מנקודת המבט של חברת הביטוח, נושאים כמו מבנה הפוליסות, תנאי הפוליסה, תהליכי התפעול, קבלת ההחלטות, ועם זאת גם דרך נקודת מבטם של המבוטחים ואופן החוויה שלהם לגבי עולם הביטוח.


לעו"ד רונית לוי ניסיון רב גם בתחום הפנסיוני ועל כן מסוגלת להבין את רצון לקוחותיה בתחום זה.


משרד עו"ד רונית לוי
דוגל במתן יחס אישי לכל לקוח, שקיפות מלאה וזמינות. יתר על כן, מעניק המשרד לכל אחד מלקוחותיו יחס אישי וליווי צמוד לאורך כל ההליך המשפטי. למשרד חשוב לשים לב לפרטים הקטנים, למצוא פתרונות חדשים ומקוריים, תוך כדי ששם את מטרת הלקוח בחשיבות עליונה ופועל ככל שביכולתו בכדי להגשים אותה.


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

שאלות ותשובות מפורום אובדן כושר עבודה - עו"ד רונית לוי
אמיר שאל/ה:
זכאות לעמוד בפני ועדה רפואית עקב אי כושר של עובד מדינה
31 צפיות

שלום, הנני עובד מדינה, בפנסיה צוברת של קרן פנסיה, ועדה רפואית של קרן הפנסיה קבעה לי 28% למשך שנה בעקבות סיכום רופא תעסוקה של קופ"ח. לאחרונה רופא התעסוקה קבע אי כושר מלא, אינו מסוגל לעבוד, נא לממש זכויותיו, השאלה היא האם צריך להעביר לקרן הפנסיה את הסיכום החדש של רופא התעסוקה, והאם הוועדה הרפואית של קרן הפנסיה יכולה לדחות את הסיכום החדש או לאשרו? ואם בכלל אני זכאי גם לוועדה רפואית של עובדי המדינה? תודה

עורכת דין רונית לוי
עורכת דין רונית לוי

ועדה רפואית
כעקרון החלטת רופא תעסוקתי של הקופה אינה מחייבת את קרן הפנסיה. לקרן הפנסיה ועדה רפואית מטעמה אשר החלטתה היא הקובעת.

יערה שאל/ה:
אובדן כושר עבודה בשל ניתוח בהריון עם תאומים
13 צפיות

שלום. אני בהריון עם תאומים זהים בשבוע 18 לאחר ניתוח עכב סיבוך בהריון. עבודתי היא מהנדסת ביצוע בחברת בניה קלה ואני עובדת מאז פברואר האחרון 2021. החודש עברתי את הניתוח וקיבלתי 32 ימי מחלה והמלצה לשמירת הריון. מחר אגיע לרופא ואמלא את הטפסים הרלוונטיים על מנת להסדיר לסטטוס שמירת הריון מול ביטוח לאומי. החודש המעסיק שלי אמור לפי חוק להתחיל להפריש לי לקופת פנסיה. הבנתי שבמסגרת קופת הפנסיה אני מבוטחת לאובדן כושר עבודה - המצב אליו נקלעתי. ברצוני לדעת האם מצבי אכן מאפשר תביעת ביטוח לאומי עבור אובדן כושר עבודה בנוסף לכספי שמירת הריון? האם ישנה תקופת הכשרה בה צריכות להיות הפרשות לקרן הפנסיה? ובכללי מה האפשרויות שלי לנוכח מצבי הרפואי. אודה לתשובתכם

עורכת דין רונית לוי
עורכת דין רונית לוי

שמירת הריון
על מנת לענות יש צורך בנתונים נוספים כמו מתי הועברה הפרמיה הראשונה, מה התוכנית הפנסיונית שנפתחה לך. מוזמנת ליצור עימי קשר.

עו"ד רונית לוי
פניה ישירה אל עו"ד רונית לוי

למעלה