ליפקין את ליפקין - משרד עורכי דין

ליפקין את ליפקין - משרד עורכי דין

דיזינגוף 50 , תל אביב (אזור המרכז)

משרד ליפקין את ליפקין הנו משרד העוסק בתחום דיני משפחה. המשרד מספק שרותים משפטיים בנושאי גירושין, ירושות, אימוץ, חטיפות, וניהול תיקי עזבון. בנוסף קיימת במשרד מחלקה המטפלת בנישואים בין בני זוג.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

משרד ליפקין את ליפקין הנו משרד העוסק בתחום דיני משפחה. המשרד מספק שרותים משפטיים בנושא גירושין, משמורת, מזונות, ירושות, אימוץ, חטיפות - אמנת האג, וניהול תיקי עזבון ע"י עורך דין מקסים ליפקין.

בנוסף קיימת במשרד מחלקה המטפלת בנישואים בין בני זוג מעורבים (ישראלי וזרה) ומעמד בכלל, לרבות, עליה לישראל, ביטול אזרחות, מעמד מטעמים הומניטריים, נוהל הורה קשיש, הגשת בקשות למשרד הפנים, הגשת עתירות לבג"ץ ולבית המשפט לעניינים מנהליים, עררים - בית הדין לעררים, בכל הקשור להסדרת שהייה ומעמד בישראל, ועדת השגה של משרד הפנים, ועבודה שוטפת אל מול משרד הפנים בכל רחבי הארץ, ע"י עורך דין ראובן ליפקין.

את המשרד מנהלים עורך דין מקסים ליפקין ועורך דין ראובן ליפקין.

 

המשרד מונה 6 עורכי דין

 

ליפקין את ליפקין

1. מקסים ליפקין, עו"ד

2. ראובן ליפקין, עו"ד

3. יוליה קולנגייב, עו"ד

4. מורן אלגם, עו"ד

5. שרה כהן טראוב, עו"ד

6. נטע מרום, עו"ד

 

 


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

המלצות ודירוגים
5.0
(התקבלו 1 המלצות)
  • 10/03/2017

    משרד מקצועי ואיכותי, ממש תודה על הכל!

וידאו
שאלות ותשובות מפורום ויזה לישראל | אזרחות ישראלית - ליפקין את ליפקין - משרד עורכי דין
קרן שאל/ה:
ויתור על אזרחות ישראלית של ילדים
111 צפיות

שלום רב, אני ובעלי אזרחים ישראלים ואמריקאים שמתגוררים בארה״ב כבר 17 שנה. ילדי הקטינים הינם אזרחים אמריקאים שנולדו וחיים בארה״ב ואינם רשומים כאזרחים ישראלים. האם באפשרותי לוותר על אזרחותם הישראלית אפילו שהם אינם רשומים כאזרחי ישראל? אינני מעוניינת להוציא להם דרכון ישראלי אבל אני כן מעוניינת להמשיך ולבקר איתם את המשפחה בארץ. מצב אבסורדי. תודה מראש.

עו"ד ראובן ליפקין
עו"ד ראובן ליפקין

ויתור על אזרחות ישראלית
שלום רב ילדייך אזרחים מעצם לידתם לאזרחי ישראל מכאן, שאינך יכולה לוותר על אזרחותם בטרם קיבלו אותה, ולכן תוכלי לפנות בבקשה מתאימה לויתור על אזרחות ישראלית, שאם לאו, תתעורר בעיה בכל פעם שיגיעו לישראל בברכה ראובן ליפקין, עו"ד

חיים שאל/ה:
מתי מתכנסת הוועדה לאישור עלייה/קבלת אזרחות?
62 צפיות

אשתי עברה גיור בחו"ל והגישה בבקשה לעלייה דרך סוכנות נתיב. אנחנו כבר מחכים חודש לתשובה. האם ידוע כל כמה זמן מתכנסת הוועדה לדון בבקשות האלה? איך זה עובד?

עו"ד ראובן ליפקין
עו"ד ראובן ליפקין

עולה מכח גיור
שלום רב אין כל וועדה יושבת ראש דסק דיורים במטה רשות האוכלוסין והיא מחליטה את מי לאשר ואת מי לא!!! בברכה ראובן ליפקין, עו"ד

ליפקין את ליפקין - משרד עורכי דין
פניה ישירה אל ליפקין את ליפקין - משרד עורכי דין

למעלה