עו"ד יראת לוי-זוארץ, עו"ד ומגשרת

עו"ד יראת לוי-זוארץ, עו"ד ומגשרת

הרצל 63 , בניין רוטמן , ראשון לציון (אזור השפלה והסביבה)

המשרד עוסק בגישור בכל התחומים האזרחיים והמסחריים ובין היתר: אזרחי, חוזים, תאגידים, קניין רוחני, מקרקעין, תכנון ובנייה,צוואות וירושות

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

משרד עו"ד לוי- זוארץ עוסק בגישור אזרחי ומסחרי על כל תחומיו; יישוב מחלוקות ובניית הסכמות בין צדדים באמצעות הליך גישור, בסכסוכים המועברים ע"י בית המשפט וכמו כן ישירות ע"י הצדדים ו/או באי כוחם.

 

הליך הגישור מאפשר יצירת שיח פתוח בין הצדדים לסכסוך באמצעות גורם ניטרלי וזאת במטרה להגיע לסיום סופי ומוחלט של הסכסוך בדרך מיטבית לכל הצדדים.

 

זה לא סוד שסכסוכים גוזלים מכולנו המון אנרגיה, משאבים וזמן ולכן חשוב לנסות ולהגיע לפתרון מוסכם. באמצעות הליך גישור מקצועי, ניתן להגיע להסכמות- ללא עיכובים וללא צורך לפנות לערכאות, תוך מתן אפשרות לשיתוף פעולה עתידי.

 

אם אתה צד לסכסוך ואתה מעוניין לסיימו ולהשאירו מאחור, לקבל הזדמנות להציג את עמדתך להיות זה שיחליט, בשיתוף עם הצד השני, מהו הפתרון הנכון עבור כל הצדדים כל זאת באוירה נינוחה ובעלות נמוכה משמעותית מניהול התיק בבית משפט, צור קשר עם משרד עו"ד לוי-זוארץ.

 

אם אתה עו"ד שחפץ בטוב ביותר ללקוחותיך, יש לך תפקיד חשוב ביותר בגישור. אתה מוזמן לקחת חלק פעיל - יש לך הזדמנות להציע ללקוח שלך את הדרך הנכונה לפתרון הסכסוך במינימום זמן וכסף תוך מתן מענה לצרכיו. הלקוח שלך ידע להעריך זאת, על כל המשתמע מכך.

 

חשוב לזכור- גישור הוא מקצוע הדורש הכשרה מקצועית וניסיון רב. כשרון מולד זה חשוב אך לא מספיק, הליך הגישור במשרד עו"ד לוי-זוארץ הוא הליך מקצועי וקצר משמעותית בהשוואה לניהול התיק בבית המשפט. הוא נערך באווירה נינוחה, בלתי פורמלית וכך מאפשר מתן מענה לצרכים המשמעותיים ביותר של כל אחד מהצדדים.

 


עו"ד יראת לוי-זוארץ בעלת כל ההכשרות הנדרשות, צברה ניסיון רב שנים, והינה מהמגשרות המובילות בארץ.

הגישורים נערכים בסניפי המשרד בראשון לציון ובירושלים.

 

במשרדה של עו"ד יראת לוי-זוארץ, תמיד תקבל: יחס אישי, שירות מקצועי וגישור באווירה טובה ורגועה.
 

 

תחומי עיסוק:


גישור בתחומים-

 

אזרחי וחוזים - צדדים להסכם שהופר, צרכן מול נותן שירות, לשון הרע.
תאגידים ומסחרי - בין 2 עסקים, בין עסק ללקוח- סחורה או שירות אשר לא סופקו, מחלוקות בין בעלי מניות ובעלי שליטה בחברה, הסכמים בין בעלי מניות, שותפויות, עוולות מסחריות וזכויות יוצרים.


מקרקעין- הסכמי מכר, ליקויי בנייה, בין שוכר למשכיר , פינוי וסילוק יד, דיירות מוגנת, בתים משותפים, סכסוכי שכנים, פינוי בינוי, תמ"א 38.
סכסוכים משפחתיים- צוואות וירושות, סכסוכי ירושה בין יורשים, סכסוך בין הורים לילדים מתבגרים, סכסוך בין אחים (בין היתר על רקע טיפול בהורה מבוגר)


הכנה לשיחות קונפליקטואליות ( Conflict Coaching )-

 

מאחר וגישור הינו הליך וולונטרי, הוא מתקיים רק כאשר שני הצדדים מעוניינים בגישור. במקרה בו רק צד אחד מעוניין בגישור, ניתן לערוך לאותו צד הכנה לשיחה קונפליקטואלית באמצעות שימוש בכלים מעולם הגישור.


בניית הסכמות-

הליך המתאים לצדדים המעוניינים בשיתוף פעולה גם כאשר עדיין לא התעוררה מחלוקת, אך הצדדים מעוניינים "להקדים תרופה למכה", להסדיר את היחסים בניהם ולבנות מנגנון לפתרון בעיות ומחלוקות, העלולות להתעורר בעתיד. כידוע יותר קל להגיע להסכמות כאשר אין מחלוקת וסכסוך.

 

הדרכה-

סדנאות חשיפה לגישור וסדנאות לניהול קונפליקטים.


תיקים המופנים למשרד לגישור:

גישור בתיקי בית משפט-

 

במסגרת תוכנית המהו"ת- (תוכנית לעידוד השימוש בגישור בתיקי בית משפט) -גישור בסכסוכים בתחומים מגוונים המועברים מבית משפט השלום באמצעות הנהלת בתי המשפט לישיבת מהו"ת (מפגש הכרות ותאום) בה מבררים עם הצדדים האם ניתן התיק מתאים לגישור, ובמידה והתיק מתאים והצדדים מעוניינים, מתקיים הליך גישור.


צדדים הפונים ישירות בנוגע לתיק המתנהל בבית המשפט- עורכי דין וצדדים הפונים ישירות למשרד ומבקשים גישור בתיקים המתנהלים בבית המשפט.

 

 

גישור בסכסוכים לפני פנייה לבית המשפט-

 

צדדים לסכסוך המעוניינים להעביר את העניין לגישור ולסיום המחלוקת ללא צורך בהגשת תביעה. (ניתן לאשר את הסדר הגישור בבית המשפט ולתת לו תוקף של פסק דין למרות שלא הוגשה תביעה). לדוגמא: צדדים להסכם שהופר, סיכסוך בין בעלי מניות בנוגע לניהול החברה או פירוקה.

 

 

צדדים המעוניינים בשיתוף פעולה, הפונים ישירות למשרד. לדוגמא צדדים המעוניינים להקים עסק / חברה בע"מ / שותפות ולהסדיר את היחסים העתידיים בניהם בהסכם.
 

תחומי עיסוק

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

עו"ד יראת לוי-זוארץ, עו"ד ומגשרת
פניה ישירה אל עו"ד יראת לוי-זוארץ, עו"ד ומגשרת

למעלה