ד"ר רותי קמיני, משרד עו"ד

ד"ר רותי קמיני, משרד עו"ד

ורדינון 3 , פתח תקווה (אזור המרכז)

ד"ר רותי קמיני, עו"ד בעלת תואר דוקטור במשפטים וניסיון של מעל 20 שנים בתחום, מחברת הספר "המרשם הפלילי" הדן במהות הרישום הפלילי בישראל. המשרד עוסק בתחומים: נזיקין, מנהלי ורישום פלילי.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

משרד עו"ד ד"ר רותי קמיני הינו משרד עורכי דין מהמובילים בתחומו, עורכת הדין קמיני בעלת תואר דוקטור במשפטים וניסיון של למעלה מ-20 שנים בתחום עריכת הדין.


לאורך שנות הוותק הרבות רכשה עורכת הדין ניסיון פרקטי רב בניהול מגוון רחב של תיקים מורכבים ובנוסף העשירה את הידע בהמשך לימודי המשפט באוניברסיטת בר אילן ואף סיימה בהצלחה את לימודי הדוקטורט בתחום.


ספרה של עורכת הדין ד"ר קמיני, "המרשם הפלילי" הוא ספר ראשון מסוגו בתחום זה. תובנותיו רלוונטיות מאוד לחוק המידע הפלילי החדש (בתוקף מינואר 2021). הספר העוסק בסוגיות יסודיות הנוגעות לרישום הפלילי בישראל, על נחיצותו, תכליתו והשלכותיו בכל הנוגע לשילובם בחברה של מורשעים לאחר שריצו את עונשם ומי שנושאים רישום עקב תיק חקירה שנסגר, על היחס שבין רישום פלילי לזכויות יסוד, על מחיקת מרשם פלילי ועוד. הספר מציע מודל להסדרת המרשם הפלילי במדינת ישראל וכולל דיון תאורטי וביקורתי נרחב בסוגיה זו.


המשרד מעניק מענה משפטי במגוון תחומי עיסוק לרבות:

 • משפט מנהלי ועתירות - עתירות מנהליות לרבות התנהלות מול הרשויות המקומיות, משרדי ממשלה, ייצוג עמותות חברות ויחידים, הגשת עררים לרבות עינייני ארנונה. כמו כן מטפל המשרד במתן רישיונות מסוגים שונים לרבות נהיגה, נשק, עסק (החל מהשלבים המקדמיים ולאורך כל ההליך).
 • משפט מסחרי ועסקים - דיני מכרזים, מכרז ממשלתי, מכרזים ציבוריים, הפרת חוזה, רישיונות עסק ועוד.
 • נזקי גוף ותאונות - ייצוג נפגעי תאונות עבודה, תאונות דרכים ותאונות במקומות ציבוריים, כמו גם טיפול באובדן כושר עבודה, מחלות מקצוע ועוד.
 • רישום פלילי - ייצוג בנושא רישום פלילי ומחיקתו, רישום משטרתי, העסקה ומגבלות על תעסוקה.

 

הניסיון והידע הרב שצברה עורכת הדין קמיני משמש את לקוחות המשרד לכל אורך ניהול התיק, החל מבניית האסטרטגיה המשפטית המותאמת לצורכי הלקוח ועד ניהולו בבתי המשפט השונים.

 


אתר המשרד: כניסה לאתר

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

המלצות ודירוגים
5.0
(התקבלו 7 המלצות)
 • 15/01/2022

  טיפול מקצועי, אדיב ואנושי. מספר פעמים הרמתי ידיים ובקשתי להפסיק אל מול קירות אטומים של תביעת הרשלנות הרפואית שלי. ואולם רותי קמיני עודדה אותי להיות נחש ולהמשיך ואך זכינו ב-.75 אלף שח פיצויים מחברת הביטוח.לא הכרתי את רותי לפני וכותב אני זאת ממעמקי ליבי ובהכרת תודה עמוקה. גם עמלתה היתה אנושית ביותר, וכגימלאי כל שקל חשוב לי ביור. תודה לך רותי היקרה.

 • 14/01/2022

  קצרה היריעה כדי לכתוב את האיכויות והמעלות של עו"ד ד"ר רות קמיני רק אציין שאין כמוה מעולה איכותית חכמה נבונה מקסימה ומקצועית !!!! ממליצים בכל לב..💞

 • 06/10/2017

  קצרה היריעה מלהכיל את מילות ההערכה. מקצוענית, מבריקה, יסודית, אמינה, נאמנה, מקסימה, חברה אמיתית, אז תודה גדולה על שהשרית אוירה נעימה ומרגיעה - רות היתה חברה בועדת חקירה בטחונית רגישה וסבוכה. בזכות מי שהיא, הועבר סיכום על פני עשרות עמודים, ממנו למדו כלל הגורמים המקצועים, כיצד לפעול על מנת שלא ישנו דברים והחשוב מכל למנוע פגיעה ככל שניתן בחיי אדם . בברכה חברך לצוות .

 • 01/03/2017

  רותי הינה אחת מעורכות הדין הכי מקצועית יסודית אנוש ית שהכרתי בחיי ! הלוואי וכל עורכי הדין היו לומדים ממנה היא יצגה את בני מול הצבא בערעור ובקשה לקבלת מבחני הצו הראשון וניצחה !!!!

 • 13/11/2016

  עורכת דין מבריקה ויסודית, מתעמקת בחומר ובעובדות לפרטי פרטים תוך ראיה רחבה של התמונה המשפטית. רותי ייצגה אותי במאבקי מול משרד התחבורה, ששלל את רישיון הנהיגה שלי שלא כדין, ונלחמה עבורי ללא פשרות, במהירות וביעילות, תוך מתן יחס אישי יוצא מן הכלל ושיתוף פעולה מלא בקבלת ההחלטות. עבודתה המסורה והמקצועית של רותי היא שהניבה ניצחון מוחץ (!) בעתירה המנהלית שבה ייצגה אותי. בפסק דין של ביהמ"ש נפסק כי החלטת משרד התחבורה מבוטלת והורה על השבת הרישיון מידית!

 • 26/09/2016

  עורכת דין מקצועית ומסורה. מאוד נעים לעבוד עם רותי. עבודה מסודרת ויסודית נעשית תוך זמן קצר. קיבלתי הרבה יחס והבנה מצד רותי בקשר לסוגיות אישיות. חשוב לציין כי המחיר היה נמוך בהרבה מהמחיר שדרשו עורכי דין אחרים.

 • 04/04/2016

  רותי ייצגה אותי בתיק מול חברת הביטוח, שנתיים ארוכות עבדנו על התיק. לאורך כל הדרך רותי הייה מקצועית סבלנית נעימה ברורה ושקופה.הבנתי כל הזמן מה קורה והרגשתי חלק מקבלת ההחלטות .תענוג הייה לי שייצגה אותי בשקט ובשלווה שלה.

מאמרים מאת ד"ר רותי קמיני, משרד עו"ד
ד"ר רותי קמיני, משרד עו"ד
פניה ישירה אל ד"ר רותי קמיני, משרד עו"ד

למעלה