פורום עבריינות נוער

עו"ד מיטל בוארון
עו"ד מיטל בוארון

עו"ד מיטל בוארון הינה עו"ד פלילית המתמקצעת בנושא עבריינות ושיקום בני נוער כמו כן, היא מגשרת מוסמכת.

משרדה של מיטל בוארון עו"ד מתמקד בתחום המשפט הפלילי ועבריינות נוער, ייעוץ עבור קטינים טרם חקירה, ייעוץ בהליכי שימוע, מחיקת רישום פלילי ועוד. כמו כן, המשרד מתעסק גם בדיני משפחה בנושאים כמו: גירושין, מזונות, משמורות, הסדרי ראיה וניכור הורי.

 

עו"ד מיטל בוארון בעלת תואר ראשון במשפטים וחברה בלשכת עורכי הדין. כמו כן, עו"ד בוארון חברה בוועדה לנפגעי עבירה בלשכת עורכי הדין בתל אביב.
את דרכה בעולם המשפט התחילה כמתמחה אצל שופטת בבית המשפט לנוער, ומאז בעשור האחרון המשיכה לעסוק בתחום זה, הן בליווי משפטי וייצוג בני נוער בפני עבירות פליליות והן בשיקום וסיוע בחזרה לתלם.

 

בנוסף לעיסוקה כעורכת דין, עו"ד מיטל בוארון מעבירה הרצאות בכל רחבי הארץ להורים, נוער, וסגל הוראה הן על זכויותיהם הספציפיות של בני נוער במערכת המשפט והאכיפה והן על סיוע וליווי של נוער בסיכון ומניעת הידרדרותם.

הליווי המשפטי של עו"ד מיטל בוארון מתחיל משלבי החקירה הראשונית, ממשיך עד סוף ההליך המשפטי, ומסתיים בהליך השיקומי של בני הנוער וחזרתם לחברה.
 

אודות הפורום

עבריינות נוער מהי?

 

מדובר, למעשה, בתופעה של עבריינות שמבצעיה הינם בני נוער – כלומר, קטינים מתחת לגיל 18.
מאחר ועל פי החוק, גיל האחריות הפלילית הינו מגיל 12 ומעלה (כלומר, קטין מתחת לגיל 12 לא יישא באחריות פלילית על מעשה עבירה פלילית שביצע), נתייחס במסגרת הפורום לעבירות שנעברו על ידי בני נוער בטווח הגילאים שבין 12 ועד 18 שנים.


במסגרת פורום זה נדון בשאלות האחריות הפלילית, זכויות קטינים במהלך חקירה ו/או מעצר ו/או חיפוש, ההליכים המתנהלים בבית משפט לנוער, שאלת הרשעתו או אי הרשעתו של קטין בדין, מסגרות הענישה במסגרת ניהול תיקים בבית המשפט לנוער, שאלת שיקומו של הקטין ה"עבריין" וחשיבות ייצוגו של הקטין על ידי עורך דין פלילי המתמחה בתחום עבריינות הנוער ובתי המשפט לנוער.

 

חייגו אליי חייגו למנהל/ת הפורום 053-6130164למעלה