פורום הבראה כלכלית ושיקום כלכלי

עו"ד איילת זקן
עו"ד איילת זקן

עורכת דין איילת זקן עוסקת מזה שנים בתחום חדלות פירעון (פשיטות רגל בשם הישן), הסדרי נושים בבית משפט ו/או פרטניים, ניהול משא ומתן מול נושים למחיקת חובות והסדרי פשרות, הוצאה לפועל, תיקון היסטוריית ודו"חות אשראי.

 

עורכת דין איילת זקן מלווה את לקוחותיה, יד ביד, כל הדרך משלב הקריסה הכלכלית ועד להבראה וצמיחה כלכלית תוך לימוד התנהלות כלכלית נכונה.

 

עורכת דין זקן היא אלמנה של מתאבד כתוצאה מחובות כבדים ומכירה על בשרה את ההתמודדות של החייבים, מכל ההיבטים. משכך, רואה בעבודתה שליחות ונלחמת עבור כל אחד מלקוחותיה כאילו מצילה את בעלה.

אודות הפורום

לא מעט אנשים נאלצים להתמודד עם חובות והליכי הוצאה לפועל, שמותירים אותם עם הלשון בחוץ וחרדה מתמשכת לגבי התסבוכת הכלכלית אליה נקלעו.

האופציה הקיימת עבור מצב בעייתי זה, היא הסדר חובות. מצב בו החייב והנושה מסכימים להגיע לפשרה בנוגע לגובה החובות וכך יתאפשר לחייב להתחיל תהליך בו הוא יחזיר את חובו לא כחלק מהליך משפטי. יתרה מזאת, אנשים רבים נקלעו בעקבות החובות הגבוהים לחדלות פירעון (פשיטת רגל), מצב בו סכום החובות עולה על סכום שווי הנכסים, בין אם מדובר בנכסיו הפיזיים או מצב חשבונות הבנק של אותו חייב. במקרה זה, החייב יגיש בקשה לקבלת צו לפתיחת הליכי חדלות פירעון עבור המטרה לשקם את עתידו הכלכלי ולפתוח דף חדש.

 

פורום זה בא לתת מענה כללי לשאלות הנובעות מהליכי פשיטת רגל, חדלות פירעון, הוצאה לפועל והליך הסדרי חובות. למי לפנות, כיצד להתחיל הליך פשיטת רגל, כיצד מנהלים פשרה בין החייב לנושה במסגרת הסדר חוב, איך משתקמים מבחינה כלכלית ועוד.

חייגו אליי חייגו למנהל/ת הפורום 053-7298468למעלה