פורום רשלנות רפואית אונקולוגיה | סרטן

רונן, מעוז- משרד עורכי דין
רונן, מעוז- משרד עורכי דין

עיקר התביעות המוגשות לבתי המשפט בארץ בתחום הרשלנות הרפואית – אונקולוגיה, הן בשל החמצה של גילוי מוקדם של מחלת הסרטן ע"י הרופאים המטפלים, בזמן שכל "נורות האזהרה" היו אמורות להידלק.

מצב של איחור בגילוי מחלת הסרטן, בין אם בשל אי הפניית הפציינט לבדיקות הנכונות; זלזול בתלונותיו; אבחנה רפואית שגויה; פיענוח שגוי של בדיקות הדמיה וכדומה – כל אחד בנפרד יכול להווה עילה לתביעה ברשלנות רפואית שתוביל בסופו של דבר לתשלום פיצוי כספי.

מדיניות בתי המשפט בארץ ובעולם, דרך פסיקת פיצויים כספיים משמעותיים בדיני הנזיקין, היא לעודד את הרופאים לא להתעלם מתלונות ולהפנות את הפציינטים לכל הבדיקות הנדרשות על מנת לשלול קיומה של מחלה ממארת.

 

לעורכי הדין במשרדנו רונן, מעוז ושות' קיימת היכרות מעמיקה עם עולם הרפואה המשפטית ואנו נמצאים בקשרים עם מומחים רפואיים בעלי ניסיון בעריכת חוות דעת רפואיות המשמשות לביסוס התביעה ולהוכחתה בבית המשפט.

אודות הפורום

ידע הוא כוח, ובהרבה מקרים ידע על מחלת הסרטן כמו גם ידע משפטי בנוגע לזכויות שלכם יכול להוביל אתכם אל המסלול להתמודדות טובה ויעילה עם המחלה, ולרפואה המיוחלת.


לצערנו, פעמים רבות אנו נאלצים להתמודד בנוסף להתגברות על מחלת הסרטן הקשה, גם עם רשלנות רפואית הנובעת מטיפול לקוי בתחומי הרפואה האונקולוגית.


אז מתי ניתן לתבוע את הרופא? והיכן עובר הגבול בין טיפול שנכשל לבין טיפול רשלני?

פורום זה הוקם במטרה לתת מענה לכל שאלותיכם ולתת לכם את הידע הדרוש על מנת שתוכלו להתמודד עם כל מכשול בדרך לרפואה שלמה.
 

חייגו אליי חייגו למנהל/ת הפורום 053-7359661למעלה