פורום גירושין

עו"ד ד"ר אברהם תורגמן, מגשר ובורר
עו"ד ד"ר אברהם תורגמן, מגשר ובורר

עו"ד ד"ר אברהם תורגמן, מגשר ובורר, בעל ניסיון רב בתחומי משפט ודיני המשפחה והגירושין ומלווה את לקוחותיו באופן אישי לאורך כל ההליך המשפטי, במטרה להגיע לתוצאה הטובה ביותר בפרק הזמן הקצר ביותר ובמינימום נזק.

 

עו"ד תורגמן מייצג את לקוחותיו בתי המשפט לענייני משפחה ובבתי הדין הדתיים בכל הארץ ומטפל מטפל בסכסוכי משפחה, ניכור הורי, הסדרי שהות/ראיה, מזונות, חלוקת רכוש לרבות מקרקעין ועוד. בנוסף המשרד עוסק בעריכת הסכמי גירושין, מזונות, מדור, הסכמי הורות משותפת, חיים משותפים וזמני שהות, אפוטרופסות לבגיר ולקטין וכן בעריכת צוואות לסוגיהן, ייצוג בסכסוכי ירושות, עיזבונות וצוואות, עריכת הסכמי ממון וייפוי כוח מתמשך.


עו"ד תורגמן בחר לעסוק במשפטים מתוך תחושת שליחות ורצון לסייע לאלו שנמצאים במצוקה ולשפר את מצבם. מטרתו הייתה ונשארה להשיג את היעדים שהציב לעצמו ככל האפשר בהסכמה וברוח טובה מול הצד השני בהידברות, בניסיונות גישור ובוררות, ובכך לחסוך מהלקוח הליכים משפטיים לא הכרחיים וממושכים. רק באין ברירה עו"ד תורגמן ינהל עבורו מאבק משפטי חסר פשרות בבית המשפט, תוך שמירה על ערכים של אמינות, דיסקרטיות ושקיפות.

אודות הפורום

פורום גירושין מיועד לאלו מכם שנקלעו למשבר בחיי הנישואין ועומדים לפני פרידה, או קיבלו תביעת גירושין ורוצים לשמור על זכויותיהם בהליך המשפטי, ובא לתת מענה לשאלות חשובות בתחום: איך מתמודדים עם החוק החדש להסדר התדיינות במשפחה, איך מתחילים את הליך הגירושין? כיצד נקבעים זמני שהות, מה הם הדרכים הנכונות להתמודד עם שירותי הרווחה, כיצד נקבעים דמי המזונות, ומה הם אפשרויות הגישור הרחבות הקיימות לסיים את הקונפליקטים העמוקים בהסכמה.
הליך הגירושין הוא מורכב מאד ממושך וכואב לשני הצדדים כאשר לא ניתן להשליך ממקרה אחד למשנהו.
במסגרת פורום גירושין תוכלו לרכוש ידע שיעזור לכם לעבור אותו על הצד הטוב ביותר, ככל שניתן.
 

חייגו אליי חייגו למנהל/ת הפורום 053-7429373למעלה