האם קשר בין בחור בן 26 לקטינה בת 17 הוא חוקי?

עו"ד נדב גרינולד
מנהל/ת הפורום: עו"ד נדב גרינולד  
חייגו אליי 053-6130161
חזרה לפורום



עכשיו בפורום
עוד שאלות ותשובות שנענו
הטרדה ואונס של בן דוד והאם נחשב לעבירת מין במשפחה
פורום עבירות מיןעו"ד נדב גרינולד
עו"ד נדב גרינולד

שלום רינת, בן דוד אינו נכנס בגדר בן משפחה במסגרת עבירות המין במשפחה . סעיף 351 (ה) לחוק העונשין קובע כך : "בן משפחה" – (1) הורה; בן זוגו של הורה אף אם אינו נשוי לו; סב או סבתא; (2)...

המשך תשובה
למעלה