פורום רשלנות בניתוח | רשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים

עו"ד אורי דלאל
עו"ד אורי דלאל

משרד עורכי דין אורי דלאל בעל ניסיון רב בניהול תביעות רשלנות רפואית בכל תחומי הרפואה ובפרט בתביעות רשלנות רפואית בניתוח ופרוצדורות רפואיות וייצוג נכים הסובלים מפגיעות קשות ומורכבות.


עו"ד אורי דלאל בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטת ת”א בהצטיינות, בוגר השתלמות רפואה למשפטנים, חבר לשכת עורכי הדין משנת 2005, חבר פורום הנזיקין בלשכת עורכי הדין.


משרדנו מייצג נפגעים (תובעים) בלבד בתביעות לפיצויים עקב רשלנות רפואית. המשרד צבר ידע וניסיון משפטי-רפואי רב ופועל בשיתוף פעולה מקצועי עם מומחים רפואיים מנוסים המסייעים בגיבוש תביעות ראויות ומבוססות.
 

אודות הפורום

פורום רשלנות רפואית בניתוח נועד לספק, בראש ובראשונה, מתן מענה מיידי לבעיות ולשאלות המעסיקות את קהל המטופלים והמטופלות, החשים כי נפגעו במסגרת ניתוח רשלני או כל התערבות כירורגית לרבות ניתוחים פלסטיים.


מאחורי כל נזק עומד אחראי ואנו כאן כדי לתרום לכם מהניסיון הרב שצברנו במשך השנים, על מנת לחייבו לשאת בתוצאות מעשיו ולפצותכם בגין הנזקים שנגרמו לכם.


לאור החשיבות המיוחדת הקיימת לפעילות המקדמית בטרם הגשת התביעה, פורום זה יעמיד לרשותכם את מירב המידע ומיטב הכלים המשפטיים, על מנת שיהיה בהם כדי לסייע לכם לממש את זכויותיכם לקבלת המגיע לכם, ולחייב את האחראיים לשאת בתוצאות להן גרמו ולנזקים שהסבו לכם בעת הטיפול ובמסגרתו.
 

חייגו אליי חייגו למנהל/ת הפורום 053-8007581למעלה