פורום סימני מסחר | מדגמים

עו"ד מורן אריאלי
עו"ד מורן אריאלי

עו"ד מורן אריאלי מלווה ומייעצת לעסקים וחברות גדולים וקטנים בכל תחומי המשפט המסחרי, עם ניסיון נרחב של יותר מ-15 שנים. משרד הבוטיק בראשותה, מספק לקהל הלקוחות שירותים משפטיים וייצוג אמין ומקצועי במגוון נושאים עסקיים, בדגש על קניין רוחני וסימני מסחר.

עו"ד מורן אריאלי מרבה לטפל בסוגיות של סימני מסחר, זכויות יוצרים וגניבת עין, מסייעת לעסקים בהגשת מכרזים או הקמת חברות, מנסחת חוזים לעסקים, עורכת תקנונים, מייצגת חברות ועמותות ומלווה בשלל הליכים משפטיים אחרים. 
 
צוות משרדה של עו"ד מורן אריאלי מקפיד על שירות אישי ומקצועי ללקוחותיו, הדרכה בגובה העיניים לאורך ההליך המשפטי וחתירה בלתי מתפשרת להשגת התוצאות הטובות ביותר.

אודות הפורום

סימני מסחר ומדגמים הפכו מזמן לחלק מחיי היום יום. הקמתם בית עסק, פיתחתם מוצר? אתם רוצים למתג את העסק והמוצר על ידי מתן שם קליט? אתם מחפשים למכור את המוצר דרך אתר באינטרנט? איך אפשר להגן על השם? האם יש קודמים שכבר משתמשים בשם? איך להשתמש בשמות באינטרנט? בחומר הפרסומי? באיזה שמות מותר להשתמש ככתובת האינטרנטית, איזה מילים מותר להוסיף כמילות מפתח או תגיות באתר האינטרנט שלכם? במסגרת הפורום נשיב לפניות בנושאים אלה וניתן מידע נוסף.

 

המידע המוצג בפורום זה אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו. הסתמכות על המידע המוצג כאן הינה באחריות הקוראים בלבד.
 

חייגו אליי חייגו למנהל/ת הפורום 053-6240747למעלה