עו"ד אפרת פריימן

עו"ד אפרת פריימן

הלל יפה 28 א' , חדרה (אזור המרכז)

עו"ד פריימן בעלת ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום דיני המשפחה והירושה. בנוסף, במסגרת משרדה, מקדמת עו"ד פריימן את נושא יישוב הסכסוכים הבין-דוריים בדרכי מניעה וגישור.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

עו"ד אפרת פריימן עוסקת בדיני משפחה ומקדמת יישוב סכסוכים בין דוריים בתוך המשפחה באמצעות הליכי גישור , לצורך הגנה ושימור מערכות היחסים והקשר בין הצדדים, בעיקר בסכסוכים משפחתיים הנוגעים לקרובי משפחה בגיל הזהב.

 

מאז קיבלה את רישיון עריכת הדין שלה (1999) ייעצה עוה"ד אפרת פריימן לאלפי זוגות ומשפחות, במטרה לקדם את ענייניהם המשפטיים בדרך היעילה, המהירה, ולטובת הצדדים המעורבים.


עוה"ד פריימן הינה בעלת תואר ראשון ושני במדעי הרוח והחברה מאוניברסיטת  "The New School" בניו-יורק, ארה"ב, ותואר אקדמי נוסף במשפטים אותו רכשה בישראל. בנוסף, עו"ד פריימן בעלת תעודת גישור וגישור במשפחה מ"גומא",  והשלימה מספר קורסים מתקדמים לגישור וקורסים ייחודיים בתחום ה"גישור וזקנה".

 
לעוה"ד פריימן ניסיון של שנים רבות בתחום דיני המשפחה, הירושה והאפוטרופסויות כמו גם בעריכת הסכמי גירושין, הסכם ממון, הורות, ועריכת צוואות.

 

עוה"ד פריימן פועלת בשיתוף פעולה עם מחלקת הרווחה של עיריית תל-אביב, משמשת כאפוטרופסית במינוי בימ"ש לענייני משפחה ומרבה להרצות בפני קשישים בדיור מוגן ובפני בני משפחה מטפלים בבני גיל שלישי דרך ארגון  "עמדא" –  ישראל" למשפחות חולי אלצהיימר (CGI - care givers Israel), לתמיכה בבני משפחה מטפלים.


עוה"ד פריימן מעניקה ללקוחותיה יחס אישי וליווי צמוד, תוך הבנה של כלל הצרכים המשפחתיים על מורכבותם, ויודעת להתאים את הפתרונות המשפטיים הנכונים לכלל בני המשפחה.

 

למשרד שלוחה גם בתל אביב- כתובת רחוב החשמונאים 115 

תחומי עיסוק
  • דיני משפחהדיני משפחה

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

מאמרים מאת עו"ד אפרת פריימן
שאלות ותשובות מפורום הסכמים והגיל השלישי - עו"ד אפרת פריימן
חווה שאל/ה:
מהן ההשלכות של אי עריכת צוואה?
24 צפיות

שלום וברכה, אשמח לדעת מהן ההשלכות של אי עריכת צוואה? תודה, חוה

עו"ד אפרת פריימן
עו"ד אפרת פריימן

בשלכות אי עריכת צוואה
שלום חווה, כאשר נפטר אדם שלא השאיר צוואה העיזבון שלו מחולק בין יורשיו לפי הוראות חוק הירושה. לפעמים זה בסדר, לפעמים לא מתאים ועלול להוביל לתוצאות שהמנוחה ממש לא רצתה. לשם כך צריך לקיים פגישה של ייעוץ משפטי ואז להמשיך בביטחה. או עם צוואה, או בלי.

לידיה שאל/ה:
חלוקת פנסיה צבאית לאחר גירושין ומה הדין במקרה של פטירה?
15 צפיות

שלום רב, כעת אני מקבלת את חלקי מהפנסיה הצבאית של הגרוש שלי באופן שוטף וקבוע עם תלוש. במידה והגרוש נפטר לפני האם אני זכאית להמשך קבלת חלקי בפנסיה כרגיל או שיש שינויים. תודה מראש.

עו"ד אפרת פריימן
עו"ד אפרת פריימן

פנסיה לאחר פטירה.
הי, החוק תוקן כך שתוכלי לקבל את חלקך בפנסיה ישירות מצה"ל. צפני אליהם ותבררי מה הם צריכים על מנת שתהיה זכאית לכך. מדובר בפסק דין שיכול להכין עבורך רו"ח ובו מת"ש מקבל הוראה להעביר לך ישירות את חלקך, גם אחרי פטירת הגרוש.

עו"ד אפרת פריימן
פניה ישירה אל עו"ד אפרת פריימן

למעלה