נורית מעטוק - עורכת דין

נורית מעטוק - עורכת דין

באר שבע (אזור הדרום)

עורכת הדין מעטוק יוצאת פרקליטות פלילית דרום, בעלת תואר ראשון במשפטים ותואר שני במשפטים בהתמקצעות פלילית. המשרד מעניק ייצוג בכל עולם המשפט הפלילי, בתחום התעבורה ובייצוג נפגעי עבירה.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

עורכת הדין נורית מעטוק בוגרת תואר ראשון במשפטים וששני מטעם האוניברסיטה העברית. כסיימה את לימודיה, עו"ד נורית מעטוק עבדה בפרקליטות הפליליתושימשה כעוזרת משפטית לשופט בעניינים פליליים.

 

הנסיון העשיר שצברה עו"ד נורית מעטוק והידע בהתנהלות הפנימית של מערכת המשפטף משמש עבורה כדי להגן על נאשמים בעבירות שונות.

 

תחומי העיסוק העיקריים של משרד עו"ד נורית מעטוק:

 

  • דיני תעבורה -פסילה מנהלית, מהירות מופרזת, שלילת רישיון, המכון הרפואי, נהיגה בפסילה, נהיגה בשכרות,כתב אישום תעבורה,  נהיגה ללא רישיון, נהיגה תחת השפעת סמים,ן ותאונה קטלנית.
  • משפט פלילי - עבירות אלימות, מחיקת רישום פלילי, ועדת שחרורים,  סגירת תיק חקירה, מעצר ימים, חקירה משטרתית, כתב אישום, משפט צבאי פלילי, נפגעי עבירה, סמים, וקובלנה פלילית.

 

עורכת הדין נורית מעטוק עוזרת לכל לקוחותיה ומייצגת אותם בגאוונה ונאבקת עבורם על זכויותיהם וחפותם.


משרד עו"ד נורית מעטוק דוגל במקצועיות, יסודיות, דבקות במטרה, וכן ייחס אישי ואמפתי וליווי אישי לאורך כל ההליך המשפטי מתחילתו ועד לסופו. המשרד מתעדכן באופן קבוע בכל חידושי הפסיקה, וחושב על דרכים מקוריות ויצירתיות בכדי להגיע לפתרון הטוב ביותר עבור לקוחותיו.

 

 

 

שפות: עברית ואנגלית


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

המלצות ודירוגים
5.0
(התקבלו 2 המלצות)
  • 08/06/2020

    עורכת הדין נורית מעטוק תודה! אני לא מרבה לדבר עם עורכי דין (ומקווה שימשך כך). הגעתי לנורית דרך הפייסבוק והיא הייתה מאוד אדיבה ומבינה, תוך כדי שנורית משתפת אותי ומסבירה לי את החוק. זה רק מוכיח כמה שאת מקצועית! תודה רבה!

  • 30/05/2020

    עורכת דין מקצועית שמלווה את הלקוח מתחילת ההליך ועד סופו. משרה ביטחון על הלקוח ולא מחרטטת או מבטיחה תוצאות כמו אחרים שמבטיחים ואז מאשימים את כולם חוץ מעצמם כשהם לא מצליחים. רואים שהיא מקדישה זמן ללמוד את התיק ומדברת כמו שצריך בבית המשפט!

נורית מעטוק - עורכת דין
פניה ישירה אל נורית מעטוק - עורכת דין

למעלה