שרמן-למדן, אברמוב משרד עורכי דין

שרמן-למדן, אברמוב משרד עורכי דין

הקישור 49 , חולון (ירושלים והסביבה)

משרד עורכי דין שרמן-למדן, אברמוב עוסק בדיני עבודה, במשפט מנהלי וחוקתי ובמשפט אזרחי עסקי.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

חייגו 053-6112893
על המשרד

משרד עורכי דין שרמן-למדן, אברמוב עוסק במשפט העבודה האישי והקיבוצי, במשפט מנהלי וחוקתי, מעניק ייעוץ משפטי וייצוג ללקוחות פרטיים, לגופים ולחברות, לרבות בתחומי המשפט האזרחי-מסחרי דוגמת חוזים ועריכת ייפוי כוח מתמשך.

 

עורכת הדין רוקסנה שרמן-למדן בעלת תואר ראשון ושני במשפטים מאת האוניב' העברית בירושלים, התמקצעה בתחום דיני העבודה, עבדה בפרקליטות המדינה ובכנסת. עו"ד שרמן-למדן משמשת כמגשרת מוסמכת, וכן כיו"ר ועדת התעסוקה לפי חוק חיילים משוחררים. לעו"ד שרמן-למדן ניסיון רב בליטיגציה, בטיפול בתיקים מורכבים בתחום משפט העבודה והן בעתירות לבג"ץ ולבתי משפט מינהליים, והיא בעלת ידע מקיף ומעמיק בכל תחומי משפט העבודה והמשפט החוקתי והמנהלי.

 

עורכת הדין שרי אברמוב בוגרת הפקולטה למשפטים באוניב' ת"א, עבדה בלשכה המשפטית של הכנסת והוסמכה כמגשרת מטעם המרכז הארצי לגישור של לשכת עורכי הדין. עו"ד אברמוב בעלת ניסיון רב בתחום משפט עבודה, בדיני מכרזים וכן בתחום המשפט האזרחי. עו"ד שרי אברמוב עוסקת הן בליטיגציה והן במתן ייעוץ משפטי שוטף לגופים ולאנשים פרטיים, כמו כן בעלת נסיון בעריכת ייפוי כוח מתמשך, צוואות, עסקאות במקרקעין ועוד.  

 

תחומי עיסוק עיקריים:

 

✔ דיני עבודה

✔ שירותי ליטיגציה

✔ משפט חוקתי ומנהלי

✔ חריגות שכר

✔ חוזים וייפוי כוח מתמשך

✔ ייצוג בהליכי ביקורת

✔ ניסוח הצעות חוק

 

משרדנו נוקט בגישה מקצועית רחבה המשלבת בחינה מעמיקה של המקרה המשפטי יחד עם דרך פעולה אסטרטגית לטיפול מיטבי. עורכות הדין המנהלות את המשרד מקפידות על ליווי אישי של כל לקוח, תוך שקיפות מלאה וייעוץ שוטף כדי להשיג את התוצאה המקסימלית האפשרית עבורו.

 

המשרד מחזיק בשני סניפים; בירושלים (בית הנציב) ובחולון (בנין שער העיר).

 


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

שרמן-למדן, אברמוב משרד עורכי דין
פניה ישירה אל שרמן-למדן, אברמוב משרד עורכי דין

למעלה