עו"ד אנר אבילוב

עו"ד אנר אבילוב

גרינשפן הרשל , באר שבע (אזור הדרום)

מיקוד פעילות המשרד היא בעולם החוזים לרבות: מסחרי ועסקים, מקרקעין, אזרחי ותביעת פוליסות ביטוח פרטי.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

5.0

התקבלו 1 המלצות

חייגו 053-6112892
על המשרד

משרד עו"ד אנר אבילוב מתעסק בייצוג תובעים ונתבעים בבתי המשפט על כל ערכאותיהם, תחום החוזים לרבות: משא ומתן לכריתתו של חוזה, עריכת החוזה, ביטול ואכיפת חוזים, בתחום החוזים האזרחיים והמסחריים כאחד, מקרקעין, ועוד.

תחומי העיסוק:
משפט אזרחי – ייעוץ משפטי, כתב תביעה, כתב הגנה, בית משפט שלום, בית משפט מחוזי, המרצת פתיחה, ייצוג משפטי, ליטיגציה, סדר דין, מהיר סדר דין מקוצר, סיוע משפטי, ערעור, צו הרחקה, צו מניעה, תביעה ייצוגית, תביעת פיצויים, לשון הרע בפייסבוק, תביעות קטנות.
משפט מסחרי ועסקים – ביטול חוזה, הקמת חברה, הקמת שותפות, זיכרון דברים, חוזה עסקי, עמותות, פירוק חברות, תביעות כספיות, דיני חברות, הסכם מייסדים, הסכם סודיות, הפרת חוזה, הרמת מסך, חוזה מסחרי, חוזה שותפות, חוזים מיזוגים ורכישות, עריכת חוזה, תקנון חברה, רכישת חברות.
מקרקעין נדל"ן – בתים משותפים, פינוי שוכר, קניית דירה, רישום בטאבו, הסגת גבול, הערת אזהרה במקרקעין, מכירת דירה, משכנתא, הסכם שכירות, ליקויי רטיבות.
ביטוח נזקי רכוש – ביטוח דירה, ביטוח חיים, ביטוח לעסק, ביטוח מבנה, משכנתא, נזקי פח לרכב, נזקי פריצה, נזקי שריפה, תביעת ביטוח, בדק בית.

 

עורך הדין אנר אבילוב מאמין כי שירות מקצועי אינו מסתכם רק בפתרון הבעיה המשפטית אלא חשוב לא פחות – מתן יחס אישי ללקוח, זמינות ושקיפות לאורך ההליך וכמובן הגעה להסדר הרצוי. על כן כל לקוח מקבל את מלוא תשומת ליבו לכל אורך ההליך.

 

שפות: עברית, רוסית ואנגלית


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

המלצות ודירוגים
5.0
(התקבלו 1 המלצות)
  • 10/11/2020

    עו"ד אנר ליווה אותנו מההתארגנות הראשונית שלנו להקמת עמותת רותם – אגודה לקידום הכדורגל בקרב חיילים משוחררים בירוחם והסביבה, ועד היום שנתיים לאחר הקמת העמותה מלווה אותנו כעו"ד של העמותה ומהיכרות אישית עם הרבה עו"ד, לא יצא לי להכיר עו"ד מקצועי, יסודי ואמין כמו עו"ד אנר, ממליץ מכל הלב!!!

עו"ד אנר אבילוב
פניה ישירה אל עו"ד אנר אבילוב

למעלה