אלדד אמת - משרד עורכי דין

אלדד אמת - משרד עורכי דין

שאול המלך 8 , תל אביב (אזור המרכז)

עו"ד אלדד אמת - משרדנו עוסק בתחומי המקרקעין והאזרחי-מסחרי.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

עו"ד אלדד אמת הנו בעל תואר ראשון L.L.B במשפטים בהצטיינות, כמו-כן עוה"ד אלדד אמת משתתף באופן תדיר בהשתלמויות מקצועיות מטעם לשכת עורכי הדין.

משרדנו עוסק במספר תחומים לרבות:

 • מקרקעין ונדל"ן - רכישת דירה ומכירה, חוזה מקרקעין, רישום זכויות, פירוק שיתוף, פינוי מושכר, הסכמי שכירות, סכסוכי שכנים  בבתים משותפים ותחומים נוספים.
 • בתחום האזרחי - משרדנו מעניק שירות הן למגזר הפרטי, הן למגזר העסקי, לרבות- כתבי תביעה, כתבי הגנה, תביעות קטנות, נזקי  פח, ייצוג משפטי.
 • צוואות וירושות - משרדנו מעניק טיפול אישי, רגיש והוגן בלקוחות המגיעים לעריכת צוואה ו/או למשפחות הזקוקות לייעוץ והוצאת צו ירושה/ קיום צוואה לאחר פטירה. כמו כן, משרדנו מעניק שירותים נוספים לרבות כתיבת צוואות, מתן ייעוץ בענייני צוואות, ביטול צוואות קודמות והתנגדות לצוואות.
 • משפט מסחרי ועסקים- מעניק יעוץ שוטף לעסקים וכן טיפול והכוונה בכל תחומי משפט העבודה, הסכמים עסקיים, הקמת חברה, פירוק חברה, תביעות כספיות וגבייה.

זאת ועוד, כחלק מתפיסת המשרד להנגשת מערכת המשפט לכל אדם ואדם, משרדנו מספק שירותי ניסוח כתבי בית-דין לבית משפט לתביעות קטנות ולבתי הדין האזוריים לעבודה, לרבות כתבי תביעה וכתבי הגנה, וזאת מתוך ידיעה כי במקרים רבים שיקולים כספיים גרידא מביאים רבים מהאנשים שלא לפנות כלל לערכאות משפטיות ומונעים מהם למצות את זכויותיהם.


רוב הלקוחות, לרבות אני-עצמי, חווינו לא פעם על בשרנו חווית שירות גרועה, כזו שהובילה אותנו לספקות האם הבחירות שלנו היו נכונות מלכתחילה.

רבים מנותני השירות משתמשים שוב ושוב במונחים כאלו ואחרים כדי לשכנע אותנו כי רק אנחנו - ולא אחר עומדים במרכז עיסוקם - אך לצערנו מהר מאוד אנו מתבדים ומגלים כי לא כך הם פני הדברים.

 

במהלך השנים, ניסיוני לימד אותי כי אין על אדם להסתפק במילים אלא לבחון את המעשים - לכן אני מזמין אותך להגיע לפגישת ייעוץ ולהיווכח ביחס האישי בו זוכה קהל לקוחותינו. 


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

המלצות ודירוגים
5.0
(התקבלו 5 המלצות)
 • 20/05/2019

  התקשרתי להתייעצות, הוא ישר עזר והרגיע על תביעה נגדי. נשמע אמין, אמר לי שאין לי צורך בעו"ד

 • 03/07/2018

  ממליץ בחום על עו"ד אלדד אמת, מקצועי ואמין.

 • 07/01/2018

  עו"ד אמת מלווה את חברתינו בשירותיי ריטיינר. חברתינו זוכה לליווי משפטי צמוד, מקצועי וזמין. ממליצים בחום על עו"ד אמת לכל בעל חברה הזקוק לליווי משפטי מסור והוגן.

 • 16/05/2017

  עו"ד אלדד אמת מקצועי עם שירות אנושי, ממליצה בחום!

 • 03/04/2017

  ייצוג אותנו במכירה הבית שבבעלותינו וברכישה של בית שרכשנו מקבלן. ממליצים בחום עו"ד אלדד אמת הינו עו"ד מסור, מקצועי ושירותי. בהערכה רבה רויטל

מאמרים מאת אלדד אמת - משרד עורכי דין
שאלות ותשובות מפורום פינוי שוכר ומקרקעין, פירוק שיתוף - אלדד אמת - משרד עורכי דין
מימה שאל/ה:
מי אחראי לנזק שנגרם לדירה שכורה עקב הצתה של צד שלישי
29 צפיות

היי בדיון תיאורטי עלתה תהייה אם ניתן להטיל אחריות על שוכר לתיקון נזק בנסיבות הבאות: שוכר בעל נטייה מינית הומוסקסואלית נהג במשך שנים להציב דגל גאווה גדול לראווה במרפסת הבית כך שהדגל נראה בפומבי. לבעל הדירה זה לא הפריע כלל עד שחל שינוי נסיבות - גורם דתי קיצוני מבית כנסת בשכונה פנה לבעל הדירה ואיים שאם הדגל לא יוסר ישרפו לו את הדירה. בעל הדירה לא מעוניין בשום צרות וביקש מהשוכר שלו שיוריד את הדגל ויתלה בתוך הדירה ולא באופן פומבי. השוכר מסרב כי אידאולוגית לא מוכן להיכנע לניסיון כפייה שכזה. ולשאלתי המשפטית - במקרה שגורמים קיצוניים אכן גורמים נזק לדירה, האם מבחינת החוק יכול בעל הדירה לתבוע את השוכר על שסירב לבקשתו להסיר את הדגל ולדרוש ממנו לשאת בעלויות כל תיקון שיידרש כתוצאה ממעשה החבלה בדירתו? או שחוקית השוכר פטור מאחריות כלשהי לנזק כי לא הוא זה שגרם לנזק בעצמו?

עו"ד אלדד אמת
עו"ד אלדד אמת

נזק לדירה שכורה
דרישת המשכיר הינה חריגה מאוד. ממליץ לפנות למשטרה בכל איום לפגיעה באדם או רכוש וכך אך למנוע או לצמצם כל נזק עתידי. הטלת האחריות היא שאלה מורכבת שיש צורך לבחון כל מקרה לגופו לרבות התנהלות השוכר והמשכיר במקרה.

אוריאל שאל/ה:
עזיבת שוכר לפני תום החוזה וכניסת דייר אחר
48 צפיות

שוכר ביקש לעזוב לפני הזמן ואישרתי בתנאי שימצא מי שייכנס במקומו, הוא אכן מצא ובנתיים עזב, הבעיה שהשוכר החדש התברר שלא משלם ואני רוצה שיעזוב האם אני יכול לפדות את הצ`ק של הדייר שעזב?

עו"ד אלדד אמת
עו"ד אלדד אמת

עזיבת שוכר
ככל והסכמת לשוכר לעזוב והגיע שוכר חדש שקיבל על עצמו את תנאי הסכם השכירות וחתם על הסכם שכירות אין לך אפשרות לעשות שימוש בשיק ששייך לשוכר שעזב ועליך לפעול מול השוכר הקיים. ניתן להגיש תביעה לפינוי מושכר בהליך מזורז, מוזן לפנות אלי ואסייע

אלדד אמת - משרד עורכי דין
פניה ישירה אל אלדד אמת - משרד עורכי דין

למעלה