אלדד אמת - משרד עורכי דין

אלדד אמת - משרד עורכי דין

שאול המלך 8 , תל אביב (אזור המרכז)

עו"ד אלדד אמת - משרדנו עוסק בתחומי המקרקעין והאזרחי-מסחרי.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

עו"ד אלדד אמת הוא בעל תואר ראשון L.L.B במשפטים בהצטיינות ומשתתף באופן קבוע בהשתלמויות מקצועיות מטעם לשכת עורכי הדין.

משרדנו עוסק במספר תחומים לרבות:

 • מקרקעין ונדל"ן - רכישת דירה ומכירה, חוזה מקרקעין, רישום זכויות, פירוק שיתוף, פינוי מושכר, הסכמי שכירות, סכסוכי שכנים  בבתים משותפים ותחומים נוספים.
 • בתחום האזרחי - משרדנו מעניק שירות הן למגזר הפרטי, הן למגזר העסקי, לרבות- כתבי תביעה, כתבי הגנה, תביעות קטנות, נזקי  פח, ייצוג משפטי.
 • צוואות וירושות - משרדנו מעניק טיפול אישי, רגיש והוגן בלקוחות המגיעים לעריכת צוואה ו/או למשפחות הזקוקות לייעוץ והוצאת צו ירושה/ קיום צוואה לאחר פטירה. כמו כן, משרדנו מעניק שירותים נוספים לרבות כתיבת צוואות, מתן ייעוץ בענייני צוואות, ביטול צוואות קודמות והתנגדות לצוואות.
 • משפט מסחרי ועסקים- מעניק יעוץ שוטף לעסקים וכן טיפול והכוונה בכל תחומי משפט העבודה, הסכמים עסקיים, הקמת חברה, פירוק חברה, תביעות כספיות וגבייה.

כחלק מהתפיסה לפיה יש להנגיש את מערכת המשפט לכל אדם ואדם, משרדנו מספק שירותי ניסוח כתבי בית-דין לבתי הדין האזוריים לעבודה ולבית משפט לתביעות קטנות לרבות כתבי תביעה וכתבי הגנה, וזאת מתוך ידיעה כי במקרים רבים שיקולים כספיים מניאים רבים מהאנשים מלפנות לערכאות משפטיות וכך מונעים מעצמם את מיצוי זכויותיהם.

 

במציאות בה אנו חיים, נותני שירות רבים משתמשים במונחים כאלו ואחרים כדי לשכנע אותנו שהם רואים אותנו יותר מאשר כל אחד אחר, אך מהר מאוד אנו מתבדים ומגלים כי לא כך הם פני הדברים. חוויית שירות גרועה מובילה אותנו לתהות האם הבחירות שלנו היו נכונות מלכתחילה.

 

במהלך השנים, ניסיוני לימד אותי כי אין על אדם להסתפק במילים אלא לבחון את המעשים, לכן אני מזמין אותך להגיע לפגישת ייעוץ ולהיווכח ביחס האישי בו זוכה קהל לקוחותינו. 

תחומי עיסוק
 • מקרקעין נדלמקרקעין נדל"ן
 • משפט אזרחי משפט אזרחי
 • משפט מסחרי ועסקיםמשפט מסחרי ועסקים

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

המלצות
5.0
(התקבלו 37 המלצות)
 • 20/02/2024

  ממליץ בחום אלדד בחור מוכשר אמין עומד בזמנים אפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות חבר אמיתי תמיד זמין נותן יעוץ והרגשה טובה כל הזמן
   

 • 19/02/2024

  ממליץ בחום . עו"ד מקצועי ואכפתי, זמין בשעות לא שגרתיות, נותן תשובות לכל שאלה.
   

 • 19/02/2024

  עורך דין מקצועי מאוד שרותי ואיכותי אמין ואדם שממש כייף לעבוד ולעשות איתו עסקים ומעבר לכל בן אדם עם אישיות מקסימה ממליצה עליו בחום!
   

 • 19/02/2024

  אמליץ בחום רב
   

 • 19/02/2024

  דייקן מסור אכפתי ישר חכם הגון אן מילים אפשר לסמוךבעניים עצומות
   

 • 19/02/2024

  אלדד אמת עו"ד שבראש ובראשונה אדם עם ערכים, יודע להקשיב, להסביר כל תהליך, בסבלנות ומקצועיות רבה. נקלעתי למצב עם דייר בעייתי, חשבתי שזה הולך לקחת המון זמן, אלדד טיפל בתיק ותקתק את הדברים בזמן קצר להפליא, הגעתי לאלדד דרך המלצות שקבלתי והכן כל מילה נכונה!
   

 • 19/02/2024

  קיבלתי שירות מצויין הסבר מקיף לבעיה והפתרון, בגובה העיניים בסוף התהליך ניתן פתרון מתאים, הגו וממצה
   

 • 19/02/2024

  אל עו"ד אלדד אמת הגעתי כהמלצה של בעל מקצוע בתחום בדק בית. תוכן ההמלצה היה שעו"ד אלדד אמת עושה קסמים בדיוני בית המשפט עבור לקוחותיו, וכך היה. עו"ד אלדד אמת עשה עבורנו בתחומים שבהם עו"ד כשל. מעבר לכך, עו"ד אלדד אמת הינו נעים הליכות ובעל ידע רב בתחומי המקרקעין, ולכן החלטתי להמשיך עמו בפעולות נוספות בדירות אחרות. לא היתה לי היכרות קודמת עם עו"ד אלדד אמת, ואשמח לתת המלצה טלפונית לכל מי שחפץ בכך.
   

 • 19/02/2024

  תמיד יש אוזן קשבת ורצון אמיתי לתת מענה
   

 • 19/02/2024

  הלוואי והייתי יכול לדרג 6 מתוך 5 עורך דין משכמו ומעלה !!!! שירות אדיב בהחלט , יושר ואמינות
   

מאמרים מאת אלדד אמת - משרד עורכי דין
שאלות ותשובות מפורום פינוי שוכר ומקרקעין, פירוק שיתוף - אלדד אמת - משרד עורכי דין
דריה שאל/ה:
פינוי דירה לפני תום מועד תקופת השכירות
34 צפיות

שלום רב, אנחנו 3 שותפים (אחים) שמשכירים דירה מדצבמר האחרון , בחודש שעבר אחד מאיתנו פוטר מעבודתו ובמקביל אחד מאתנו חולה במחלה כרונית והטיפול בו נהיה אינטנסיבי יותר, החלטנו שאנחנו רוצים לעזוב לפני שנקרוס כלכלית , עברנו על החוזה ומצאנו שאין לנו שום פתח מילוט, יידענו את בעלת הדירה בעקבות המצב והיא אמרה מצידה שנמצא שוכרים, זה חודש ימים שאין אנו מוצאים שוכר (מסיבות שונות וגם עלות השכירות ביניהן), אבל היום כלו כל הקיצין , בחורה שבאה לראות את הדירה ורצתה אותה נורא דיברה עם בעלת הדירה ובעלת הדירה אמרה לה שהיא משכירה את הדירה רק לשנה (וזה שקרי ביותר כי לנו היא עמדה להשכיר את הדירה לשנתיים), בקיצור כל מה שננסה לעשות לא יצלח ואנחנו ממש לא יודעים מה לעשות, הצענו לה (ביום שישי האחרון), שנפנה את הדירה במרץ ונשלם עבור אפריל והיא לא השיבה, בנוסף היא מחזיקה בידה שטר חוב ע"ס 40.000 ש"ח (שביקשנו מאחד ההורים שייתן) אנו אובדי עצות, אני מעתיקה לכאן את הסעיף שאומר שאין אנו יכולים לפנות את הנכס: 1.1. בכפוף לאמור בסעיף זה להלן, השוכר לא יהיה רשאי להפסיק את השכירות ו/או לפנות את המושכר לפני תום תקופת השכירות ו/או תקופת האופציות ללא אישור המשכיר מראש ובכתב. באם על אף האמור יפנה השוכר את המושכר קודם לתום תקופת השכירות מכל סיבה שהיא ומבלי שהיה זכאי לעשות כן במפורש על פי הוראות חוזה זה, תמשכנה לחול כל התחייבויות השוכר כאמור בחוזה ובנספחיו עד לתום תקופת השכירות. נא תשובתכם הדחופה תודה איה

עו"ד אלדד אמת
עו"ד אלדד אמת

סיום תקופת השכירות
1. החוק מאפשר לכם להביא שוכר חלופי שייכנס באותם תנאים שאתם הייתם וכל שינוי או הכבדה מצד המשכירה מהווה הפרה. 2. ממליץ לכם לעשות מאמץ להביא שוכר חלופי ולתעד כל הפנייה של שוכר למשכירה על מנת להראות את הניסיונות שעשיתם

גפן שאל/ה:
אפליה בתשלום דמי פינוי לעומת שכנים
34 צפיות

אני ועוד שתי משפחות לידי הפסדנו בתביעת פינוי כנגד חברה קבלנית אשר הקימה פרויקט על מקרקעין בהם גרנו במשך עשרות שנים. לפנים משורת הדין, שולמו לנו פיצויים שונים. לאחרונה גיליתי כי הפיצויים אשר שולמו לשכניי גדולים בהרבה מהפיצויים ששולמו לי. האם אני יכול לטעון לאפליה או שזו "בעיה שלי" (כפי שטוען עורך הדין של החברה).

עו"ד אלדד אמת
עו"ד אלדד אמת

פיצוי בגין פינוי
לא ניתן לענות לך עניינית מבלי לבדוק לעבור על מסמכי ההליך כולו, וכן את הנסיבות. ממליץ לך לפנות קודם לעו"ד שייצג אתכם בהליך

אלדד אמת - משרד עורכי דין
פניה ישירה אל אלדד אמת - משרד עורכי דין

למעלה