משרד עו"ד אושרית ברויר-טפר

משרד עו"ד אושרית ברויר-טפר

כנפי נשרים 15, בית התאומים (גבעת שאול) , ירושלים (ירושלים והסביבה)

משרד עו"ד אושרית ברויר-טפר הוא משרד העוסק בתחום דיני המשפחה על כל רבדיו: ניהול מו"מ, הסכמי ממון, משמורת, מזונות, חלוקת רכוש, גירושין וגישור משפחתי כמו כן, המשרד מטפל בדיני הגיל השלישי - צוואות וייפוי כוח מתמשך.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

עו"ד אושרית ברויר-טפר בעלת ניסיון של למעלה מ-20 שנים בתחום של דיני אישות ומשפחה על רבדיו השונים.


במשך שנות עבודתה, עו"ד ברויר-טפר טיפלה באופן אישי באלפי תיקים אשר בהם הסדירה סוגיות רבות ומגוונות, סייעה לאנשים רבים לצאת מהמשבר שאליו נקלעו ולהמשיך בחייהם בתקווה מחודשת, בין אם במסגרת של מו"מ וכריתת הסכם נקודתי בעניינים מסויים או הסדר כולל ובין אם לאחר ניהול תיק והתדיינות בבית משפט או בבית הדין הרבני.  

 

גישתה של עו"ד ברויר טפר מביאה תוצאות ללקוח. עו"ד נותנת ליווי אישי ומקצועי תוך שהיא מגדירה מראש את האסטרטגיה בכל תיק, מבינה לעומק את המורכבות של הסוגיות המשפטיות, ההיבטים המשפחתיים והרגשיים העומדים בפני הלקוח ומטפלת בכל היבט הנדרש למען הצלחת התיק וזאת במקסימום רגישות מחד גיסא ונחישות מאידך גיסא.


עו"ד ברויר-טפר משמשת גם כמגשרת מקצועית ואף עברה הכשרות מגוונות והיא בעלת נסיון רב בתחום גישור משפחה וגירושין בשיתוף פעולה. כמו כן, יש לה ניסיון רב בניהול מו"מ ובעריכת הסכמים. ככלל עו"ד ברויר-טפר שואפת וחותרת להסכמים והינה בעלת יצירתיות למתן פתרונות מותאמים לכל דורש מתוך ראיה הוליסטית וכן לוקחת בחשבון, ככל הניתן, את הצרכים העתידיים אשר ילוו את הצדדים בהמשך חייהם והשמתם בתוך מכלול הפתרונות. 


מתוך רצון לצמצם מחלוקות כבר בשלב המקדמי, עו"ד ברויר טפר מעניקה הדרכה צמודה, תוך ליווי אישי ומיטבי, ומציעה ליישום פתרונות יצירתיים ומקדמים כבר בשלב יישוב הסכסוך.

 

עו"ד ברויר-טפר היא גם יועצת ומאמנת ליחסים וזוגיות ועברה הכשרה גם כמטפלת בניכור הורי ועל כן מבינה ברגישות יתרה את כל ההיבטים המשפחתיים. מתוך כך היא מסייעת לצדדים בראש ובראשונה לשקם את עצמם מתוך המשבר ומעודדת לצמיחה אישית מחודשת.

 

לצד הטיפול המשפטי המעולה והמקצועי, ניתנת תמיכה רגשית הנדרשת בשל מורכבויות הנושאים הנוגעים לכל אחד ואחת המצויים בהליכים מורכבים אלו.

 

המשרד עוסק בניהול תיקים בנושאי משפחה:

 

✔ משמורת

✔ מזונות אישה

✔ מזונות ילדים

✔ רכוש

✔ אפוטרופסות

✔ מו"מ, גישור ויישוב סכסוכים

✔ ייפוי כוח מתמשך

✔ צוואות

 

עו"ד ברויר-טפר מאמינה בייצוג אנושי ורגיש אך גם נחוש. כדי לקבל את ההישג המתאים לכל אדם, דרושה נחישות שתביא את התוצאה הדרושה, לצד רגישות למצב המורכב, לקושי המשפחתי, לילדים שלעיתים מעורבים וכן לבני הזוג והמשפחה המורחבת.

 

העבודה מתבצעת תוך בחינת המקרה הספציפית, תכנון והקמת אסטרטגיה משפטית מתאימה, הדרכה אישית, זמינות מירבית וקשר צמוד, באופן יעיל וללא גרירת הליכים משפטיים.

 

עו"ד ברויר טפר אף מוסמכת לעריכת ייפוי כוח מתמשך, ומאמינה גדולה בתהליך הכנת ייפוי הכוח ובהליך החשוב הזה אשר נותן שקט למשפחה לעתיד בתכנון עתידי של הגיל השלישי.

 

 

עו"ד ברויר-טפר מייצגת את לקוחותיה בבתי המשפט לענייני משפחה ברחבי הארץ ובבית המשפט המחוזי, כמו גם בבתי הדין הרבניים אזוריים וביהד"ר הגדול.


שפות: עברית, אנגלית, גרמנית ויידיש


אתר המשרד: כניסה לאתר

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

המלצות ודירוגים
5.0
(התקבלו 41 המלצות)
 • 25/10/2021

  אושרית היא עו"ד מדהימה ביותר. כל הבעיות שהבאתי בפניה נפתרו בצורה הטובה ביותר, על הצד הטוב ביותר.גם כשהיו לי בעיות באמצע ההליך שלא קשורות בהכרח לבימ"ש היא נתנה לי שירות וי אי פי ונתנה לי עצות להתנהלות נכונה. אני ממליץ בחום לכל מי שעובר תהליך גירושין לפנות אליה. המלצתי בחום לכל מי שאני מכיר לפנות אליה ליעוץ, לליוי ולתמיכה בהליכים. בנצי

 • 16/01/2021

  Extremely satisfied with Oshrit representing me. Her knowledge and experience is beyond words. Always replying back to me in a fast manner. Her advice was worth gold, and I couldn`t be happier with the service I received.

 • 04/01/2021

  אני בתהליך גירושין וכל שאלה קטנה שאני צריך אני יודע שיש לי למי לפנות ולהתייעץ, בלי לחץ עם כל הרוגע ונותנת שירות מעולה.

 • 22/12/2020

  המקרה שלי מורכב ומאד דינמי, לכן, חיפשתי עו"ד מנוסה, שיהיה זמין בכל עת, ויוכל לתת עצה המשפטית נכונה באופן מיידי. לפני שפגשתי את אושרית, נפגשתי עם שני עורכי דין שונים, וברגע שפרסתי את מורכבות המקרה שלי הם ויתרו על התיק באופן מנומס אך ברור. אחרי שפגשתי את אושרית ידעתי שמצאתי, ומאז ולמזלי הטוב היא מלווה אותי, ובעזרתה הצלחתי לעבור את התקופה הקשה הזו בהצלחה ובהישגים. היא מקצוענית, אכפתית, כמו שאי אפשר לבקש, תמיד צעד אחד לפני, חרוצה, והפכה לחברה של ממש תוך כדי תהליך. אם מישהו מתלבט, אני אשמח לייעץ בשיחת טלפון.

 • 27/10/2020

  עורכת דין עם נשמה, מניסיון לא תמצאו כמוה, חדה ומקצועית, שירות וייעוץ ברמה אחרת

 • 10/09/2020

  בשילוב מושלם של מקצועיות ורגישות, עורכת הדין אושרית ברויר - טפר, מטפלת בתיק הגירושין שלי. תהליך קשה מאוד מקצועית ואישית, מטופל בהבנה רחבה ביותר של התחום, הצגת האפשרויות העומדות בפניי, ביצוע סימולציות שונות בכדי לקבל את החלטה הנכונה.

 • 26/07/2020

  אני מאוד מעריך את העבודה שאושרית עשתה. בשעה הכי חשוכה היא קפצה לעזור לי. בצורה מכריעה, מדויקת ויעילה היא טיפלה באינטרסים שלי.

 • 23/07/2020

  אני בעיצומו של הליך גירושין שלא מן הנמנע התחלתי את התהליך עם עורך דין שלא הצלחנו להתקדם. על אושרית היקרה שמעתי ממכר משותף שהמליץ בחום, כבר משיחת הטלפון הראשונה הבנתי שאני רוצה שאושרית תייצג אותי. המקצועיות, הענייניות והביטחון שחשתי גרמו לי להחליט שאת התהליך הזה אעבור איתה יחד, ובאמת לא טעיתי בתחושתי. התהליך מתקדם בצורה מקצועית ביותר, במהירות וביעילות והכל מתוך מתן תחושה שיש לי על מי לסמוך (קודם על אבינו שבשמיים...) מאחלת לך שתהיי שליחה נאמנה בכל עבודתך המקצועית.

 • 21/07/2020

  אני מאוד מעריך את העבודה שאושרית עשתה. בשעה הכי חשוכה היא קפצה לעזור לי. בצורה מכריעה, מדויקת ויעילה היא טיפלה באינטרסים שלי.

 • 12/07/2020

  אושרית הייתה איתי יד ביד לאורך כל הדרך הלא פשוטה, נחושה להשיג את המטרות שהצבנו ועם זאת רגישה וקשובה.

משרד עו"ד אושרית ברויר-טפר
פניה ישירה אל משרד עו"ד אושרית ברויר-טפר

למעלה