עו"ד שני לוי רוזנבלום

עו"ד שני לוי רוזנבלום

רמת החייל , תל אביב (אזור המרכז)

עו"ד ומגשרת שני לוי רוזנבלום בעלת ניסיון וידע עשיר בבניית אסטרטגיה יעילה בתחום הגירושין בהסכמה, עוסקת בהכנת הסכמים וחוזים כגון: הסכם חיים משותפים

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

5.0

התקבלו 5 המלצות

חייגו 053-7101889
על המשרד

עו"ד שני לוי רוזנבלום מתמקצעת בהליכי גישור וייצוג לקוחות במערכות יחסים מורכבות בגישה הדוגלת ביצירת תקשורת והקשבה בין בני זוג, מלווה זוגות בהליכי פרידה בהסכמה (גם המורכבים ביותר), איזון משאבים לתועלת שני הצדדים וגיבוש התנאים הפרקטיים לניהול הסדרי הראייה, משמורת ומזונות.


תחומי עיסוק עיקריים:

 • ליווי זוגות בסיכסוכים מורכבים וקשים מתחילת מועד הקרע ועד הגשת הסכם הגירושין לבית משפט לענייני משפחה
 • גישור בחסד תוך התוויה של תשתית משפטית חדשה
 • ליווי זוגות בהסכם חיים משותפים
 • ליווי זוגות במורכבות של כתיבה וניסוח של הסכמי ממון וצוואות

עורכת הדין ומגשרת שני לוי רוזנבלום מאמינה בכל ליבה וחרטה על דגלה כי הליכה בדרכי הידברות ושלום חוסכת עלויות כספיות, כאב וסבל.

תחומי עיסוק

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

המלצות ודירוגים
5.0
(התקבלו 5 המלצות)
 • 18/04/2021

  בעזרתה המקצועית, החיננית והחיובית של שני עברנו תהליך שלם ומעמיק מחד, מדויק וממוקד מאידך. הרגשתי לכל אורך הדרך ששני נמצאת שם בשבילי ובשבילנו, רואה את הצרכים הפיזיים והרגשיים ונותנת מענה ופתרונות לאתגרים הצפויים והמפתיעים שעולים בדרך. ממליצה בחום רב!!!

 • 12/04/2021

  שני מעבר להיותה בקיאה ומוכנה להסביר כל פרט ולהתעכב ולתת תשומת לב לכל שאלה, ניחנה בתבונה וברגישות שהאמת הופתעתי למצוא. הרבה יותר מעורכת דין, הרבה יותר ממגשרת, שני היא אדם חיובי בצורה בלתי רגילה והקרינה חיוביות זו כלפינו באופן שאי אפשר היה שלא להידבק ממנו. ואם יש משהו שנחוץ יותר מהכל בזמנים המורכבים האלה, זה אמונה בטוב וחתירה אליו, לא משנה מה. היא ידעה לנטרל מוקשים ולאזן פערים לשני הצדדים, אני באופן אישי הצלחתי בעידודה להניח טרוניות עבר ולהתרכז בהווה ובעתיד טובים יותר, לטובתנו ולטובת ילדינו. מומלצת!

 • 28/01/2021

  עברנו תהליך שלם עם הרבה הכוונה נבונה וסיכמנו בהסכם כנגד הסיכויים, תודה!

 • 26/01/2021

  שני הובילה אותנו בתהליך גישור מורכב וכואב ובצורה רגישה ומכילה ידעה לפרק את המוקשים בדרך עש שהגענו להסכם שאנחנו שלמים איתו. מעבר לנסיון הרב שלה כעורכת דין ומגשרת, היא מביאה גם גישה טיפולית משמעותית שעזרה לנו מאד בתהליך.

 • 23/01/2021

  בשמחה ובהערכה אני ממליצה בחום על עו"ד שני לוי רוזנבלום. שני ליוותה אותי בתהליך גישור ארוך וקשה. מנקודת מבטי היה נראה שרק בבית משפט יהיה ניתן להגיע להסכם. אבל בעזרת הסבלנות, יכולת הכלה ונתינה האין סופית שלה. הצלחנו לעבור את התהליך ולהגיע לחתימה. תודה רבה שני, וכל מי שיבחר בך יזכה.

עו"ד שני לוי רוזנבלום
פניה ישירה אל עו"ד שני לוי רוזנבלום

למעלה