אברהם לוי ושות` משרד עורכי דין

אברהם לוי ושות' משרד עורכי דין

דוד בן גוריון 32 , רמת גן (אזור המרכז)

אברהם לוי ושות` משרד עורכי דין מפעיל שלוש מחלקות כאשר לכל מחלקה שותף העוסק בתחום זה ובעל ניסיון עשיר בתחומו, פעילות המשרד מתמקדת לנושאים: משפחה, מקרקעין ומשפט מסחרי

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

חייגו 053-7402501
על המשרד

אברהם לוי ושות' משרד עורכי דין מפעיל שלוש מחלקות כאשר לכל מחלקה שותף העוסק בתחום זה ובעל ניסיון עשיר בתחומו, בצורה זו שומר המשרד על רמת שרות ומקצועיות מהגבוהות בשוק ומספק one stop shop לכלל צרכי הלקוח. 

 

  • מחלקת המקרקעין בראשות עו"ד שרגא פרדס - מפעיל את מחלקת המקרקעין במשרד ומלווה לקוחות פרטיים לצד גופים מסחריים גדולים וקבלנים בהליכי מקרקעין, תכנון ובניה ותכנוני מס מורכבים.
  • מחלקת המשפחה בראשות עו"ד שמעון קרייף - בעל ניסיון רב שנים בתחום דיני המשפחה על כל היבטיו ומייצג בכל בתי הדין לתחום לרבות בית הדין הרבני.
  • מחלק עבודה בראשות עו"ד אברהם לוי - מנהל את מחלקת המשפט המסחרי ובעל ניסיון רב בלווי עובדים ומעסיקים בדיני עבודה, הפרות חוזה מסחרי שותפויות ועוד. כמו כן עו"ד לוי ממשיך היום את לימודיו ללימודי תואר שני המשפטים עם עיסוק בדיני משפחה ויחד עם עו"ד שמעון קרייף מלווה את לקוחות המשרד בתחום זה גם כן.

 

אברהם לוי ושות' משרד עורכי דין הוקם במטרה לתת מענה בכלל תחומי המשפט האזרחי לצד שמירה על רמת שרות ומקצועיות ללא רבב - נשמח לעמוד גם לשרותכם.


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

אברהם לוי ושות` משרד עורכי דין
פניה ישירה אל אברהם לוי ושות` משרד עורכי דין

למעלה