לוסקי- יסעור מור, משרד עו"ד

לוסקי- יסעור מור, משרד עו"ד

פרדס חנה (אזור השרון והסביבה)

ליטיגציה, משפט מסחרי, דיני עבודה, דיני חוזים, בנקאות ושוק ההון ,וייפוי כוח מתמשך.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

עו"ד מור לוסקי-יסעור 

עוסקת בעריכת דין משנת 2011, בוגרת תואר שני במשפטים בעיסוק במשפט המסחרי, כמו כן בוגרת תואר שני במנהל עסקים מטעם אוניברסיטת בר אילן. עוסקת בעיקר במשפט מסחרי, ליטיגציה, בנקאות ודיני עבודה.

 

עורכת הדין מור לוסקי יסעור צברה במהלך השנים ניסיון רב בייעוץ משפטי לחברות מובילות, וכיהנה בעבר בתפקידים בכירים במשק, לרבות מנכ"לית "זיו כספי פסיכומטרי ובגרות" וחברת הנהלה בחברת "רשת מעוף".

 

השכלה ותעודות:

MBAבתוכנית מצטיינים באוניברסיטת בר אילן (2021).

L.L.Mבמשפט המסחרי (2011).

L.L.Bבמשפטים (2010).

דירקטור מוסמכת (2021).

מגשרת מוסמכת (2009).

חברות בלשכת עורכי הדין משנת 2011.

 

המשרד עוסק בתחום האזרחי-מסחרי, ליטיגציה, דיני עבודה, בנקאות ושוק ההון. 

 

המשרד מעניק מעטפת רחבה של שירותים משפטיים, ומלווה לקוחות פרטיים ועסקים על פי צורכיהם ובהתאמה למטרותיהם.

 

המשרד פועל במקצועיות ומתוך הבנה ובקיאות נרחבת בעולם המשפטי והעסקי. עורכי הדין במשרד תורמים מניסיונם לצורך ליווי שוטף ללקוחות ובניית אסטרטגיה משפטית ועסקית הן לפתרונות ארוכי טווח והן לפתרונות מיידיים, הענקת הגנה משפטית וייעוץ משפטי מתקדמים ומובילים. המשרד מספק שירות משפטי בכל רובד של המשפט האזרחי-מסחרי, לכל סוגי העסקים, היזמים והחברות, ומלווים את לקוחותינו בכל שלב ושלב של העסק.

 

כמו כן, המשרד מתמקצע בדיני עבודה,ומספק שירות משפטי שוטף למעסיקים ושכירים, לרבות שירותי ליטיגציה בבתי הדין לעבודה.

בתחום הבנקאות ושוק ההון, המשרד מייצג לקוחות פרטיים ומסחריים בהתנהלות משפטית כנגד גופים בנקאיים, וכן בעריכת דיווחים לגופי מסחר וגופים פיננסיים.

 

 

למשרד שלוחה באיזור צפון השרון ושלוחה ברחובות. המשרד מספק שירות משפטי בכל רחבי הארץ. המשרד מטפל בכל לקוח ולקוח באופן אישי ומתאימים את השירות המקצועי בהתאם לצורך הנדרש. נשמח לעמוד לשירותכם.

 

 

שפות: עברית, אנגלית

תחומי עיסוק
 • דיני עבודהדיני עבודה

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

המלצות
5.0
(התקבלו 4 המלצות)
 • 15/01/2023

  פניתי למשרד בגלל שנתבעתי בגין תמונה שפרסמתי באתר שלי על הפרת זכויות יוצרים. המשרד הצליח להוציא אותי מהתביעה הזו לחלוטין.
   

 • 15/01/2023

  המשרד ייצג אותי בתביעה כנגד המעסיק, חשבתי שמגיע לי סכום מסויים מהמעסיק, בפועל בזכות עורכי הדין מור יסעור ועמרי קליר קיבלתי סכום של יותר מפי 5 ממה שחשבתי. מקצוענים !
   

 • 12/01/2023

  שירות מקצועי. עשיתי בחירה טובה שבחרתי במשרד לוסקי יסעור קליר. עו"ד מור יסעור מעניקה לנו שירות צמוד לעסק, מענה לכל שאלה, הכנת הסכמים מסחריים מורכבים, בעלת מחשבה משפטית יצירתית.
   

 • 12/01/2023

  צוות מקצועי ואדיב, התוצאות היו מעבר למצופה.
   

שאלות ותשובות מפורום ייעוץ למעסיקים בעבודה - לוסקי- יסעור מור, משרד עו"ד
יוסי פלד שאל/ה:
כפל שכר עובד קיבל שכר, וגם תגמולי מילואים בנוגד להסכם
20 צפיות

עובד עבד אצלי בהיותו חייל, וקיבל שכר מלא של 17,000 ש"ח. תנאיו היו שהוא עובד משרה מלאה מתכנת,ויכול לעבוד מביתו.תוך כדי עבודתו,הסתבר לי שהוא גוייס למילואים, הוא לא דיווח לי, ובהסכם עבודה, כתוב שדמי מילואים יוחזרו למעביד, שחקרתי לעיניין הוא התפטר והשארתי אותי ללא העברה מסודרת, אם חוסר מידע, ונזק בלתי הפיך, האם אני יכול לתבוע אותו על החזר השכר שקיבל כפול, וגם על הנזק שעשה לי, בעזיבת העבודה תוך 3 ימים.

מור לוסקי -יסעור משרד עורכי דין
מור לוסקי -יסעור משרד עורכי דין

כפל שכר עובד קיבל שכר, טגם תגמולי מילואים בנוגד להסכם
שלום רב, על מנת לענות לשאלתך חסרים מספר פרטים לרבות- וותק העובד בעבודה, האם עבד בפועל בתקופת המילואים וכו. באופן עקרוני, ככל והעובד לא עבד בתקופת המילואים וקיבל את שכרו גם מהמעסיק וגם מהביטוח הלאומי יהיה עליו להשיב את התשלומים שקיבל ביתר. בנוגע לשאלת עזיבת העובד, גם כאן ישנה חשיבות לוותק העובד על מנת לקבוע מהו מועד ההודעה המוקדמת עליו היה לתת למעסיק.

אלי שאל/ה:
קיזוז ניכוי תקופת הכשרה לעובדת כאחות במרפאה
23 צפיות

שלום וברכה, עובדת התקבלה למשרת אחות במרפאה בסיום לימודי סיעוד. הסכימה וחתמה בהסכם ההעסקה כי באם תעזוב לפני תום 12 חודשים שכרה בתקופת ההכשרה יעמוד על 35 ש"ח במקום 65 ש"ח. ההכשרה נמשכה כחודשיים. עוזבת לאחר 4 חודשים מסיום ההכשרה. אנו מעוניינים לקזז לה מהתלוש האחרון לפי ההסכם אך לא מסכימה בשום אופן לקזז. וכמו כן גם לא מסכימה להחזיר. לאחר הקיזוז בערך שליש משכורת. האם אכן מותר לקזז?

מור לוסקי -יסעור משרד עורכי דין
מור לוסקי -יסעור משרד עורכי דין

קיזוז ניכוי תקופת הכשרה לעובדת כאחות במרפאה
שלום רב, על מנת לענות על כך יש לראות את ההסכם עליו חתומה האחות ואת תלושי השכר. באופן עקרוני- ככל וההסכם מגדיר זאת מפורשות ייתכן וניתן לבצע את הקיזוז. מומלץ לפנות לייעוץ פרטני.

לוסקי- יסעור מור, משרד עו"ד
פניה ישירה אל לוסקי- יסעור מור, משרד עו"ד

למעלה