אלקבץ כהן משרד עורכי דין

אלקבץ כהן משרד עורכי דין

שנקר 35 , חולון (אזור השפלה והסביבה)

עו"ד אלקבץ כהן שימשה מספר שנים כרכזת בכירה לטיפול בעובדים זרים ברשות לאוכלוסין והגירה. המשרד עוסק בתחום משרד הפנים כמו גם בנזיקין, דיני עבודה ומקרקעין.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

משרד עורכי דין אלקבץ כהן עוסק בתחום האשרות ומעמד בישראל. עו"ד שני אלקבץ כהן, חברה בלשכת עורכי הדין משנת 2009, בעברה שימשה כרכזת בכירה לעובדים זרים במשרד הפנים.

 

לעורכת דין אלקבץ התמקצעות מיוחדת בטיפול מול משרד הפנים בהליכים שונים, כגון הסדרת מעמד בין בני זוג בהליך המדורג, היתרים להעסקת עובדים זרים ומומחים בישראל ועוד. בנוסף, המשרד מספק שירותים משפטיים בתחום דיני העבודה, נזיקין וביטוח בעיקר בתחום נזקי הגוף וכן בדיני מקרקעין. 


תחומי העיסוק העיקריים של המשרד

✔ אשרות עבודה לעובדים זרים

 

ייעוץ משפטי וייצוג מלא למעסיקי עובדים ומומחים זרים אל מול הרשויות השונות בכל ענפי התעסוקה לרבות בענפי התעשייה, מסעדות, החקלאות, הבניין והסיעוד. לעו"ד אלקבץ כהן ניסיון רב בייצוג מול משרד הפנים. עו"ד שני אלקבץ כהן שימשה משך מספר שנים כיועצת משפטית של רשת מסעדות ידועה בפריסה ארצית, שם צברה ניסיון וידע רב בייצוג מול משרד הפנים.

 

מן הראוי לציין כי בטרם הסמכתה כעו"ד, שימשה עו"ד אלקבץ כהן מספר שנים כרכזת בכירה לטיפול בעובדים זרים במשרד הפנים, ומתוך היכרותה האישית את המערכת תוכל לסייע בביטחון מלא ללקוח במתן שירות משפטי ומקצועי הטוב ביותר.

 

הייצוג כולל הגשת בקשות להיתרי העסקה לעובדים ומומחים זרים וכלה בייעוץ משפטי וטיפול שוטף למעסיקי עובדים זרים, כגון: אשרות כניסה, הארכות היתרי העסקה, ניודים והחלפות עובדים, הארכה וחידוש של רישיונות עבודה, ביטול והפחתת קנסות מנהליים, ייעוץ למחלקת הנהלת החשבונות בנושא מבנה תלוש שכר ועוד.

 

יודגש כי כיום תחום העסקת עובדים זרים נתון תחת אכיפה מתמדת של גורמי האכיפה השונים במשרד הפנים והתמ"ת, ומעסיקים אשר אינם פועלים בהתאם לחוקים הייחודיים הקיימים בתחום, מסתכנים בהטלת קנסות גבוהים ואף הגשת כתבי אישום במישור הפלילי.

 

✔ הסדרת מעמד לבני זוג זרים

 

משרדנו ליווה זוגות רבים אשר ביקשו להסדיר מעמדם של בן או בת הזוג הזרים, ממדינות שונות ומגוונות בעולם. משרדנו בקיא במסמכים ובהליכים השונים מול משרד הפנים. משרדנו מסייע לבני זוג, בין אם ידועים בציבור ובין אם נשואים, בהליך הבקשה למתן מעמד בישראל לבן הזוג הזר.

 

תהליך הסדרת המעמד המכונה "ההליך המדורג" הוא הליך בירוקרטי מורכב, הכרוך בהמצאת מסמכים שונים הן בארץ והן ממדינת המוצא הזרה, הגעה לפגישות וריאיונות במשרד הפנים. עו"ד שני אלקבץ כהן מתמקצעת בהליכי משרד הפנים והסדרת מעמד בישראל.

✔ ביטוח ונזיקין - נזקי גוף

 

תאונות דרכים, תאונות במרחב הציבורי ותאונות עבודה. יתרונו של המשרד בייצוגם של תובעים בלבד בתביעות בגין נזקי גוף אל מול חברות ביטוח ורשויות מקומיות. עו"ד שני אלקבץ כהן בעלת ניסיון רב בייצוג תובעים ובניהול משא ומתן מול חברות הביטוח השונות, כדי להבטיח ללקוח שירות מהיר ויעיל, תוך מתן הפיצוי המקסימאלי ללקוח.

✔ דיני עבודה

 

משרד אלקבץ כהן מייצג עובדים בבתי הדין לעבודה, ייצוג בשימוע לפני פיטורין, זכויות עובדים, ייצוג נשים בהריון/ בטיפולי פוריות, הרעת תנאים, פיטורין שלא כדין ועוד.


כמו כן, משרדנו מייצג מעסיקים תוך מתן מענה וכן ייעוץ משפטי שוטף בתחום דיני העבודה על כל רבדיו, לרבות ייצוג בבתי הדין. משרדנו מספק ייעוץ שוטף למעסיקים באשר למבנה נכון של תלוש שכר לעובדים, ניסוח ועריכה של הסכמי עבודה שונים, ייצוג המעסיק מול משרד התמ"ת במישור האזרחי והפלילי ועוד.

✔ מקרקעין

 

משרד אלקבץ כהן מעניק שירותים בתחום המקרקעין לעניין רכישת ומכירת דירת מגורים, נדל"ן מסחרי וביצוע בדיקת היתכנות טרם רכישת נכס, ניסוח ועריכה של הסכמי שכירות, תביעה לפינוי מושכר ועוד.

המשרד מסייע ללקוחותיו בטיפול בענייניו ברמה גבוהה וביעילות מרבית על לקבלת הפתרון ו/או הסעד הנדרש לשביעות רצונו של הלקוח, הכל תוך מתן מענה ויחס אישי.

אשמח לסייע בכל עת,

עו"ד שני אלקבץ כהן

 

שפות: עברית, אנגלית.


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

המלצות ודירוגים
5.0
(התקבלו 11 המלצות)
 • 26/03/2020

  שני היקרה, בחוכמה, במקצועיות, במסירות וברגישות נטעת בי בטחון, תחושת ערך ואופטימיות והבאת אותי לתוצאה טובה מהירה והגונה, למרות "האגוז הקשה" שהיה בצד השני. מאחלת לכל מי שנקלע לסיטואציה קשה כזאת לקבל טיפול כזה! באהבה, הכרת תודה מכל הלב על הזכות להכירך ולהיות מוצגת על ידך, תניא ורוברט סטריזבסקי

 • 02/01/2020

  עורכת הדין שני אלקבץ עזרה לי בהגשת ערר למשרד הפנים, לאחר שנאמר לי כי המיקרה חסר סיכוי. שני עשתה את הבלתי יאומן והערר אושר לאחר זמן קצר! ממליצה בחום, מספר אחת!

 • 28/10/2019

  עוד שני אלקבץ ייצגה את בתי בנושא פציעה שארעה בביה"ס. כנגד כמעט כל הסיכויים זכינו בתביעה וזאת בזכות ההתמדה, האכפתיות והעקביות, ממליצה בחום.

 • 25/07/2019

  ממליץ בחום על שני אלקבץ על יכולותיה המקצועיות כעורכת דין. בפן המקצועי, בידע וביכולות לעמוד מול בית המשפט ולטעון את שצריך באופן הבהיר והברור ביותר. בפן האנושי בסבלנותה וביכולת להסביר לנו כלקוחותיה את הסוגיות המשפטיות בדרך הנכונה. כל הכבוד על סיום התיק לשביעות רצונינו המלא.

 • 05/12/2018

  פנית לעורכת דין אלקבץ אחרי שפוטרתי בלי פיצויים ובלי זכויות בכלל. היא עזרה לי מול המעסיק ותוך זמן קצר קיבלתי את כל מה שמגיע לי. תודה רבה לך!

 • 05/02/2018

  קוסמת .... כמה אכפתיות והבנה היה לי תיק שעבר בידיים של כמה עורכי דין משך 17 שנה רגע לפני שאני מוותר הוא הגיע לידים של שני שעשתה עבודה נפלאה בזמן קצר ממליצה בחום

 • 22/06/2017

  עו"ד שני אלקבץ ייצגה אותי ואת בת הזוג שלי בתהליך מול משרד הפנים ולאחרונה סוף סוף היא קיבלה את האישור ויכולה לעבוד ולשהות בישראל באופן חוקי. תודה רבה לך על הכל!

 • 29/12/2016

  אני ממליץ בחום על עו"ד אלקבץ שסייעה לי עם בת הזוג שלי לקבל מעמד של תושב ארעי במשרד הפנים. שני הייתה קשובה ותמיד זמינה לשאלות והשיגה לנו את התוצאה בקלות. תודה רבה לך. אולג וסבטלנה (רמת גן).

 • 16/05/2016

  שני טיפלה בתביעת נזק גוף של אימי המבוגרת, בצורה מקצועית ויעילה . ניתחה את האפשרויות, תוך הבנה לטיב הראיות והיכולת של המעורבים, וסייעה לקבל החלטות נבונות.

 • 28/12/2015

  אני ממליץ בחום רב להסתייע בעוד שני אלקבץ-כהן בתחום המשפטי. שני אינה רק עורכת דין, היא גם אנושית ומסורה, יסודית, אכפתית, מעורבת אישית, מייצגת את טובתו של הלקוח (גם אם פחות כלכלי עבורה). אין ספק שאמליץ עליה לכל המקורבים לי הנדרשים לסיוע משפטי .

מאמרים מאת אלקבץ כהן משרד עורכי דין
אלקבץ כהן משרד עורכי דין
פניה ישירה אל אלקבץ כהן משרד עורכי דין

למעלה