משרד עורכי דין אוהד מגורי

משרד עורכי דין אוהד מגורי

רח' ירושלים 26 , חדרה (אזור המרכז)

המשרד עוסק בדין הפלילי ומתמקצע בכל הקשור בנשק: רישיון נשק, כתבי אישום, בקשות, עררים, ערעורים, השבת נשק שנתפס במשטרה, ביטול רישיונות, עתירות מנהלתיות ועוד.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

עורך הדין אוהד מגורי עוסק בתחום הפלילי, התעבורתי ובכל הקשור ברישוי נשק.

 

מנהל באתר Law Guide את פורום רישיון נשק ורישוי כלי ירייה.

 

עו"ד אוהד מגורי שירת כ-20 שנה במשטרה, מרביתן כקצין בכיר בתחום החקירות והמודיעין. עו"ד מגורי הינו בעל תואר שני במשפטים, מגשר מוסמך ובעל הרשאה להופיע בבתי דין צבאיים. עו"ד מגורי אף שירת מספר שנים כתובע פלילי ומכיר היטב את דרך חשיבתה של המשטרה, התביעה והפרקליטות.

 

עו"ד אוהד מגורי נותן שירות לכל הארץ ומופיע בכל בתי המשפט בישראל.


עו"ד מגורי מייעץ ומייצג במגוון תחומים הרלוונטיים לדין הפלילי: ייצוג מתלוננים ונפגעי עבירה, מתן ייעוץ לפני חקירה תחת אזהרה, ייצוג חשודים, ייצוג במעצר ימים, ייצוג במעצר עד תום הליכים משפטיים, ייצוג ומענה בשימוע פלילי, ייצוג נאשמים, הגשת בקשות לעיכוב הליכים משפטיים, סגירת תיקים פליליים ותעבורתיים, מחיקת רישום פלילי, ייצוג קטינים ובני נוער, הגשה וייצוג בערעורים, עתירות אסיר, השבת תפוס, השבת כלי רכב, השבת כלי נשק, בקשות חנינה לנשיא ועוד.

 

כמו כן עו"ד מגורי מתמקצע בתחום רישוי הנשק במגוון רחב של נושאים לרבות: בקשות, עררים, כשירות נפשית, השבת כלי נשק, רישיונות שבוטלו, עתירות מנהליות ועוד. עו"ד מגורי עוסק בכל סוגי הרישיונות: פרטי, ארגוני, מיוחד, ציד, מדריכי ירי וכו'.

 

עו"ד אוהד מגורי, מקפיד על מתן שירות אישי, אמין ומקצועי. עו"ד מגורי מתחייב לפעול להשגת התוצאה הטובה ביותר בעבור לקוחותיו.

 

שפות: עברית, אנגלית


אתר המשרד: כניסה לאתר

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

המלצות
5.0
(התקבלו 1 המלצות)
  • 25/10/2020

    בתחילת הדרך, התלבטתי אם לשכור עו"ד או לנסות לבד, כאחד שמתמודד עם בירוקרטיה והליכים משפטיים באופן עצמאי. הספק המשיך אחרי שנחתם הסכם שכ"ט, אבל ברגע שפניתי לשאול אותך מה סטטוס הטיפול, וענית לי מיד עם מידע מפורט ועדכני, ושבאותו היום שוחחת עם האגף וידעת בדיוק איפה עומדים הדברים גם מצידם, הבנתי שהספק שלי היה שגוי לחלוטין. אמנם אינני יודע איך מתנהלים בדרך כלל שירותי עורך דין, אך אני עובד בתחום השירות, ורגיל לראות את ההבדל התהומי בין מהירות המענה לפני סגירת עסקה והשירות לאחר מכן, כך שממש התרשמתי לטובה. בעסקאות מקרקעין, מכנים את המתווך כ"גורם היעיל" בקידום העסקה. במקרה זה, אני יכול להעיד כי אתה היית הגורם היעיל בטיפול בעניין מול אגף כלי ירייה. תודה רבה לך

מאמרים מאת משרד עורכי דין אוהד מגורי
שאלות ותשובות מפורום רישיון נשק, רישוי כלי ירייה - משרד עורכי דין אוהד מגורי
אלירן שאל/ה:
מעוניין להוציא רישיון לנשק פרטי, מה עלי לעשות?
47 צפיות

אני מעוניין להוציא רישיון נשק פרטי

משרד עורכי דין אוהד מגורי
משרד עורכי דין אוהד מגורי

הוצאת רישיון נשק
ראשית, עליך לבחון זכאות. ניתן לעשות זאת דרך האתר שלי בעלות סמלית של 99 ש"ח. neshek.magori.co.il בתום הבדיקה תקבל חוות דעת שמציינת אם אתה זכאי או לא. במידה ותהיה זכאי אז יהיה לך הסבר לגבי המשך תהליך ועלויות במידה ותרצה שאמשיך בטיפול. לא ניתן לקבוע מחיר כרגע כי המחיר תלוי בתבחין לפיו אתה זכאי וכן התמודדות עם מכשולים במידה ויש (צו הגנה, רישום פלילי, בעיות בריאות וכד')

אלדד שאל/ה:
קבלת תשובה בנוגע להוצאת רישיון לנשק לאחר מסירת טופס חסר
56 צפיות

הייתי אתמול 2.8.22 בראיון אישי לצורך הוצאת הרישיון והפקידה אמרה שחסר לי טופס 830 ולשלוח להם אותו במייל. רציתי לדעת כמה זמן ייקח עד שיחזירו לי תשובה. תודה

משרד עורכי דין אוהד מגורי
משרד עורכי דין אוהד מגורי

טפסים לרישוי נשק
לצהל לוקח עד 5 ימים להנפיק טופס, אם תעביר אותו נכון אז לא אמור לקחת יותר משבועיים עד שיאשרו את הבקשה.

משרד עורכי דין אוהד מגורי
פניה ישירה אל משרד עורכי דין אוהד מגורי

למעלה