משרד עו"ד אביטבול ושות`

משרד עו"ד אביטבול ושות'

שמעון בן שטח 13 , ירושלים (ירושלים והסביבה)

משרד עו"ד אביטבול ושות` עוסק בתחומי המשפט הבינלאומי ומעניק שירותים משפטיים בצרפת ובישראל בתחום המסחרי-עסקי, גישור, בוררות, ליטיגציה ועוד.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

משרד עו"ד אביטבול ושות' מורכב מעורכי דין ישראלים וצרפתים גם יחד, ובעל סניפים בפריז ובירושלים. המשרד פועל בזירה הבינלאומית ומלווה לקוחות ישראלים וצרפתים, הן בייצוג והן בייעוץ, תוך היכרות מעמיקה עם החוק הצרפתי והחוק הישראלי.

עורכי הדין במשרד מוסמכים הן על ידי לשכת עורכי הדין בישראל והן על ידי לשכת עורכי הדין בצרפת. המשרד דינמי ופועל בנחרצות לפתרון דאגותיהם של לקוחותיו בצורה המקצועית ביותר.

 

עו"ד דבבורה אביטבול, מייסדת המשרד, בעלת תואר דוקטור במשפט בינלאומי וחברה בלשכת עורכי הדין בישראל ובצרפת.

עו"ד אביטבול עוסקת במשפט פלילי בינלאומי, בעלת ותקמשמעותי בדיני מסים ותאגידים ומעניקה ייעוץ משפטי ללקוחות פרטיים ועסקיים בישראל ובצרפת.

ד"ר דבבורה אביטבול התמחתה במיסוי בינלאומי במשרד עו"ד בפריז, וצברה ניסיון בעבודה עבור המחלקה הפלילית בבית המשפט של פריז. כיום משמשת יועצת חיצונית לסנגוריה הציבורית ולמשרד המשפטים בישראל. 


אתר המשרד: כניסה לאתר

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

שאלות ותשובות מפורום דיני צרפת ודרכון צרפתי, מי זכאי לקבל אזרחות צרפתית? - משרד עו"ד אביטבול ושות`
הדר שאל/ה:
אפשרות להוציא דרכון צרפתי בתקופת הקורונה בעקבות המגבלות
150 צפיות

היי, רציתי לדעת האם בתקופה הנוכחית הכול עובד כרגיל והאם הקונסוליה בצרפת בכלל מאשרת הנפקות של דרכון צרפתי בתקופה כזו כאשר גם ככה יש איסור על טיסות. תודה מראש.

עו``ד דבבורה אביטבול
עו``ד דבבורה אביטבול

אפשרות להוציא דרכון צרפתי בתקופת הקורונה בעקבות המגבלות
שלום רב,בהמשך לפנייתך, הרינו להודיעך שלמרות התפשטות נגיף הקורונה כל בקשה לאזרחות צרפתית וגם כן בקשות עבור קבלת דרכונים מהקונסוליה הצרפתית נמשך ופועל כרגיל. ייתכן אך ורק עיכוב בהליכים בעקבות סגירת הקונסוליה ובית המשפט שמטפל בתיקי אזרחות שהיה לפני כמה חודשים. בהמשכיות זו, מזמינים אותך ליצור איתנו קשר דרך מספר הטלפון שמצויין בעמוד שלי באתר.   אנו עומדים לרשותך עבור כל שאלה ו/או הבהרה בעניין. בברכה,

סנדרה שאל/ה:
האם יילדים מאומצים לבני זוג צרפתים זכאים לדרכון?
76 צפיות

שלום, אני ובעלי אזרחי צרפת, אך לא יכולים להביא ילדים לעולם- האם ילדינו המאומצים יהיו זכאים לדרכון או שמכיוון שאינם ילדינו הביולוגיים אין אפשרות כזאת? נשמח לשמוע.

עו``ד דבבורה אביטבול
עו``ד דבבורה אביטבול

האם ילדים מאומצים לבני זוג צרפתים זכאים לדרכון?
שלום רב, הרינו להודיעך כי קיימת שתי אופציות של אימוץ: 1.אימוץ רגיל שאינו מאפשר לילד המאומץ לקבל באופן אוטומטי את האזרחות הצרפתית, לכן ילד מאומץ באימוץ רגיל חייב לבקש אזרחות על ידי הצהרה. .2ילד שאומץ בצורה מלאה על ידי אזרח צרפתי הוא צרפתי באופן אוטומטי. הוא נחשב צרפתי מלידה ואינו צריך לבקש מעמד זו. בהמשכיות זו, מזמינים אותך ליצור איתנו קשר דרך מספר הטלפון שמצויין בעמוד שלי באתר. אנו עומדים לרשותך עבור כל שאלה ו/או הבהרה בעניין. בכבוד רב,

משרד עו"ד אביטבול ושות`
פניה ישירה אל משרד עו"ד אביטבול ושות`

למעלה