האם יש לזוכה זכות לקבל צוואה מנוטריון?

משרד עורכי דין בר-זהר דגני
מנהל/ת הפורום: משרד עורכי דין בר-זהר דגני  
חייגו אליי 053-9386040
חזרה לפורום



עכשיו בפורום
עוד שאלות ותשובות שנענו
למי יעבור רכושו של אדם ללא ילדים וללא צוואה?
גיל בר זהר

תומר שלום רב, אם לא תערוך צוואה יחולו הוראות חוק הירושה. סעיף 10 לחוק הירושה קובע כי יורשים על פי דין הם: (1) מי שהיה במות המוריש בן-זוגו; (2) ילדי המוריש וצאצאיהם, הוריו וצאצאיהם, הורי הוריו ו...

המשך תשובה
למעלה