פורום ניכור הורי

עו"ד אפרת חורי
עו"ד אפרת חורי

עו"ד ומגשרת אפרת חורי הרוש, עוסקת במגוון תחומים בדיני המשפחה והגישור, חברה בלשכת עורכי הדין ובוגרת קורסי גישור ואימון. המשרד שבבעלותה פועל מתוך אמונה שבהליך פרידה וגירושין בין בני זוג, במיוחד כשמדובר בהורים לילדים, צריך לנסות ולהגיע לגירושין בהסכמה תוך הבנות משני הצדדים, זאת כדי לשמור על שלמות התא המשפחתי לטובתם של כל המעורבים.


עו"ד אפרת חורי הרוש שמה דגש על חיבור ותקשורת עם כל לקוח ולקוח, ומטפלת בכל מקרה לגופו תוך יחס אישי ותשומת לב למכלול הפרטים, כדי למצוא את האיזון בין צורכי הלקוח וצורכי הילדים, עד להגעה לפתרון הטוב ביותר עבורם.
 

אודות הפורום

הילד מתנכר אליכם לאחר הגירושין? רוצים לפנות לבית המשפט לענייני משפחה עקב ניכור הורי? זקוקים לייעוץ משפטי?
פורום ניכור הורי עוסק בתופעה המתרחשת על רקע גירושין, כאשר הילד או הילדים המשותפים של הפרודים מתנכרים לאחד מההורים ללא הצדקה, ואינם מוכנים להיות איתו בקשר או להגיע לביקורים בביתו. לא פעם, הסיבה לניכור היא ההורה השני אשר מסית את הילד כנגדו, אם מתוך כוונה ונקמה ואם כפריקת תסכוליו האישיים.
חשוב לנסות ולפתור את תופעת הניכור ההורי מהר ככל האפשר כדי למנוע קרע עמוק בין הורה לילדו. במקרים שבהם ההורה השני הוא הגורם המנכר - ניתן להגיש בקשה אל בית המשפט לענייני משפחה להטיל עליו קנס ולחייב אותו בקיום זמני השהות שנקבעו להורה השני עם הילדים. במקרים אחרים ניתן להפחית את גובה המזונות עקב התנכרות הילד. בנסיבות חריגות בית המשפט אף יכול להחליט על העברת המשמורת מידיו של ההורה המנכר אל ההורה השני.

חייגו אליי חייגו למנהל/ת הפורום 053-7371316למעלה