פורום פונדקאות

עו"ד אברהם אלטלף
עו"ד אברהם אלטלף

תחום הפריון והפונדקאות הוא מאתגר אך בעל חשיבות עצומה לזוגות המבקשים להקים לעצמם משפחה, גם בהינתן קשיים מסוימים הקשורים בפוריות או בבעיות רפואיות. כמו כן, ישנם זוגות שקיים להם צורך של אם פונדקאית או של הבאת ילדים מתרומה, בצורה עצמאית ללא נישואים.
מקרים אלה דורשים טיפול, ייעוץ ומתן שירות משפטי לאורך כל הדרך, החל מניסוח הסכמים לביצוע ההליכים הרלוונטיים וכלה במעמדם של הילדים בישראל, הן מבחינה משפטית של הורות והן מבחינת יהדות בעת הצורך.


עו"ד אלטלף מצוי בשיתוף פעולה מתמיד עם מרכז רפואי מתקדם בקייב, כמו גם עם רופאים המומחים בתחום. עו"ד אלטלף מטפל בהליכי פונדקאות בארץ, וכן מעניק שירות משפטי לזוגות שמעוניינים לערוך פונדקאות בחו"ל.

אודות הפורום

בני זוג רבים בישראל מתקשים להביא ילדים לעולם בדרך "הרגילה" ועל כן הם פונים להליכים שונים בכדי להפוך להורים. אחד מההליכים הנ"ל הינו פונדקאות. במסגרת הליך פונדקאות, אישה זרה נושאת ברחמה את עוברם של ההורים, ולאחר הלידה היא מוסרת את התינוק לבני הזוג. בישראל קיימת לא אחת "אי בהירות" בנושא, למרות שישנה חקיקה בנושא, עדין זוגות רבים מתלבטים וזקוקים להדרכה.

 

פורום פונדקאות הוקם על מנת להעניק לגולשים מידע משפטי בנוגע להליכי פונדקאות, בארץ ובחו"ל לרבות ארצות הברית, אוקראינה, גיאורגיה, קנדה ועוד.
 

חייגו אליי חייגו למנהל/ת הפורום 053-7101890למעלה