משרד עו"ד רנרט-סלומון

משרד עו"ד רנרט-סלומון

החשמונאים 91 , תל אביב (אזור המרכז)

משרד עו"ד רנרט-סלומון הינו ממשרדי עורכי הדין המובילים בתחום הנזיקין בישראל. המשרד עוסק בתחומי הנזיקין, רשלנות רפואית ותביעות ביטוח לסוגיהן כבר למעלה מ-30 שנה.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

 

משרד עורכי הדין רנרט-סלומון  עוסק בדיני נזיקין, רשלנות רפואית ותביעות ביטוח לסוגיהן המשרד מעניק שירותים משפטיים וייצוג בערכאות המשפטיות  השונות. המשרד נמנה עם המשרדים המובילים בתחום הנזיקין מזה 35 שנים. לקוחותינו זוכים לליווי  אישי לצד שירות משפטי מקצועי המבוסס על מוניטין וניסיון נרחבים. 

משרדנו בעל ניסיון רב בתחומי הנזיקין והביטוח ומתמחה במספר תחומים מרכזיים:

תאונות תלמידים, תאונות דרכים, תאונות עבודה, תביעות ביטוח, תביעות סיעוד, רשלנות רפואית  ותביעות רכוש.

תביעות מסוג זה דורשות ידע משפטי ורמת מקצועיות גבוהה, לצד ניסיון וכישורים בהופעה בבתי משפט.

במשך כל שנות הפעילות נצטבר במשרדנו ניסיון וידע רב בתחום. כמו כן, אנו מסתייעים במומחים המובילים בתחומם לצורך ניהול התביעה בצורה מקצועית והשגת התוצאות הטובות ביותר.

אנו לא מחייבים את הלקוחות בשכר טרחה לפני תום ההליך המשפטי, כך שהתשלום יבוצע באחוזים רק לאחר תשלום הפיצויים על ידי הנתבעים.

 


אתר המשרד: כניסה לאתר

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

שאלות ותשובות מפורום תאונות תלמידים וזכויות בגין ביטוח ילדים וסטודנטים - משרד עו"ד רנרט-סלומון
יחזקאל שאל/ה:
נפילה של ילד במהלך טיול שנתי ושבר מרוסק ברגל
486 צפיות

שלום, בני היה מעורב בתאונת נפילה מגובה במהלך טיול שנתי ונגרם לו שבר מרוסק ברגל. שאלתי היא האם ביטוח התלמידים מהבית ספר מכסה נזקים כאלו כגון שבר והאם אצטרך לנהל מול הביטוח הליך משפטי?

משרד עו"ד רנרט-סלומון
משרד עו"ד רנרט-סלומון

פציעה בטיול שנתי
יחזקאל שלום, האירוע שאתה מתאר , מקים שתי עילות תביעה שונות ,בגינן, ניתן לקבל כפל פיצוי. נראה שהיתהכאן רשלנות של חלק או כל הגורמים שהיו אחראים על הטיול ובנוסף קיימת עילה נפרדת בגין הפגיעה הרפואית עפ"י פוליסת תאונות אישיות תלמידים.

דנה לביא שאל/ה:
פוסט טראומה של נער לאחר תאונת דרכים
370 צפיות

שלום רב, בני נפגע בתאונת דרכים לפני 3 שנים כהולך רגל בהיותו בן 15. רכב פגע בו בעת שחצה את הכביש, והוא נפל על האספלט ונחבל ברגלו. עשו לו צילומים בביה"ח ולמזלנו, הסתבר שזו מכה. הוא סבל מכאבים וקיבל טיפולי פזיותרפיה. חב. הביטוח של הרכב פיצתה אותנו בסכום של 7000 ש"ח ונדרשנו לחתום על מסמך שבו נכתב שהתיק סגור ושלא יהיו לנו תביעות עתידיות. מאז התאונה ועד היום בני סובל מחרדות ומלחצים נפשיים ונוהג לקחת כדורים להרגעה, הניתנים ללא מרשם מהרופא. מעבר לכך, בני התנגד ללכת לפסיכולוג מטעם קופ"ח כי התבייש וחשב שיוכל להתגבר לבדו על הבעיה. לאחרונה, עקב החמרה במצבו הנפשי הלכנו לפסיכולוג פרטי שאבחן אותו כסובל מפוסט טראומה בעקבות התאונה והמליץ שלא ישרת בשירות קרבי. האם למרות שחתמנו לחב. הביטוח שלא יהיו לנו תביעות עתידיות, יש אפשרות לפתוח את התיק מחדש ולקבל פיצוי גם עבור הפגיעה הנפשית שנגרמה מהתאונה? ואם כן, מהו ההליך שיש לעשות? בתודה

משרד עו"ד רנרט-סלומון
משרד עו"ד רנרט-סלומון

הסדר פשרה מול חברת ביטוח
דנה שלום לא ברור על מה בדיוק חתמתם עם חברת הביטוח. באופן כללי כאשר חותמים על הסדר פשרה ומקבלים פיצוי, בכך מסתיים העניין.

משרד עו"ד רנרט-סלומון
פניה ישירה אל משרד עו"ד רנרט-סלומון

למעלה