עו"ד ונוטריון תומר בן דוד

עו"ד ונוטריון תומר בן דוד

פקריס 4 , רחובות (אזור השפלה והסביבה)

עו"ד בן דוד הינו עו״ד החל משנת 2005 ובעל משרד עצמאי משנת 2010, לאורך השנים חידד את התמקצעותו לתחום המקרקעין בו מלווה לקוחות פרטיים ומסחריים.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

חייגו 053-6130153
על המשרד

עורך הדין תומר בן דוד חבר לשכת עורכי הדין משנת 2005, לאחר שנים בהם עבד כשכיר במשרדים מובילים בתחום המסחרי ומקרקעין יצא אל דרכו העצמאית והקים את משרדו הפרטי בשנת 2010.

עם הקמת המשרד בחר עו"ד בן דוד להמשיך ולמקד פעילותו לתחום המקרקעין ומסחרי בכדי להשיך ולחדד את הידע המקצועי שלו ולתת מענה ברמה הגבוה ביותר לכלל לקוחות המשרד.
 
היום משרדו הפרטי נותן מענה בנשואים:
מקרקעין - קנייה ומכירה של נכסי מקרקעין, בתים משותפים, סכסוכי שכנים ליקויי בנייה ותביעות קבלן, קבוצות רכישה, תמ"א 38 ליווי דיירים, עמידר ועוד.
מסחרי - ליווי חברות בהקמה ופירוק לרבות הקמת שותפות ופירוקה, הפרת חוזה מסחרי, זכיינויות, מכרזים ועוד.
אזרחי - תביעות כספיות ולשון הרע.
 
עורך הדין תומר בן דוד מאמין כי מוניטין המשרד נבנה הן בזכות הרקורד המשפטי וההצלחות אותם השיג לאורך השנים אך חשוב לא פחות בזכות מתן השירות במשרד. לכן, כל לקוח וכל מקרה משפטי נהנה ממלוא תשומת ליבו של עו"ד בן דוד, הלווי לאורך ההליך הינו שקוף ואמין מפתיחתו ועד הגעה להסדר מתאים.
 
נשמח לעמוד גם לשרותכם.

אתר המשרד: כניסה לאתר

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

עו"ד ונוטריון תומר בן דוד
פניה ישירה אל עו"ד ונוטריון תומר בן דוד

למעלה