מוייש גילת ושות` משרד עורכי דין וגישור

מוייש גילת ושות' משרד עורכי דין וגישור

סמילנסקי 40 , ראשון לציון (אזור המרכז)

עו"ד מוייש גילת מייצג חייבים רבים מכל חלקי הארץ שנקלעו לקשיים כלכליים. רק עו"ד מוייש גילת מטפל בלקוח מרגע קבלתו למשרד ועד למתן הפטר חלוט מכל החובות

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

5.0

התקבלו 1 המלצות

חייגו 053-7428573
על המשרד

אם אתה מתמודד עם חובות כספיים – הפתרון להיחלץ מהחובות הללו, ממש כאן בהמשך !! חשוב שתקרא ותבין שעם חובות כספיים אפשר להתמודד. חובות כספיים עלולים להיות עניין מורכב ומסובך אם לא פועלים נכון ובזמן.

 

אם הגעת למצב של חובות כספיים וכבר הגעת למצב שאתה בדרך לפשיטת רגל, אז חשוב שתדע שיש פתרונות למצבך !! ואני יודע בדיוק על מה אני מדבר.

 

כבר בשלב מקדמי זה, אני מאוד ממליץ ליצור עימי קשר. אל תמתין למכתב ההתראה, אל תמתין לכתב התביעה ואל תמתין שיפתח כנגדך תיק הוצאה לפועל.

 

אם היינו יכולים לשלוט ב- 100% בכל דבר שאנו עושים, אני בטוח שחלק גדול מאזרחי מדינת ישראל לא היו מגיעים למצב של חובות כספיים או פשיטת רגל. חלקנו לעיתים עושים טעויות כלכליות שלא בהכרח באשמתנו.

 

השאלה היא, כיצד פועלים מכאן? ומהו ההליך הנכון ביותר עבורך החייב, שכעת נמצא במבוי סתום ולא יודע לאן לפנות. אז אני יכול לומר לך, אל תרים ידיים !! יש מס' פתרונות למצבך שפשוט עדיין אינך מכיר. 

 

חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי נועד להסדיר ולהקל ככל שניתן על חייבים שנקלעו לקשיים כלכליים. הניסיון שיש לי בתחום רק יכול לחזק אותך ולתת לך את הביטחון שניתן להתמודד עם כל דבר.

 

אני בטוח שאני אוכל לעזור לך, כמו לחייבים רבים אחרים בארצנו

 הקטנה ולחלץ אותך מהבוץ הטובעני אליו נקלעת.

 

שפות: עברית


אתר המשרד: כניסה לאתר

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

המלצות ודירוגים
5.0
(התקבלו 1 המלצות)
  • 14/11/2021

    מוייש חילץ אותי מהבוץ, לא יודע מה הייתה עושה בלעדיו. מלאך משמיים!

וידאו
מוייש גילת ושות` משרד עורכי דין וגישור
פניה ישירה אל מוייש גילת ושות` משרד עורכי דין וגישור

למעלה