עו"ד אדם ידיד

עו"ד אדם ידיד

אלנבי 22 , תל אביב (אזור המרכז)

משרד עורכי דין ונוטריון דוד ידיד מטפל בכל הקשור להוצאת אזרחויות פורטוגלית וספרדית. במשרדנו ניתן שירות בשפות העברית, הגרמנית, הרוסית, הספרדית, הפורטוגזית, האנגלית, הצרפתית וההונגרית.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

עורך הדין אדם ידיד נמנה על צוות עוה"ד במשרד עורכי דין ונוטריון דוד ידיד. צוות משרד עו"ד ונוטריון דוד ידיד מונה 13 עורכי דין ועובדים מקצועיים נוספים.

 

משרד עורכי דין ונוטריון דוד ידיד פועל בשיתוף פעולה ארוך שנים עם רשויות זרות, מה שזיכה אותו בהבנה בשיטות הפעולה למולן.

 

כחלק מפועלו של המשרד, עוסק הוא גם בתחומים הבאים:

 

השגת אזרחויות אירופאיות

 

למשרד ניסיון רב בהשגת אזרחויות גרמניות, אוסטריות ופולניות.

 

במהלך השנה האחרונה, המשרד הצליח להשיג אישורי יהדות רבים מהקהילה היהודית בפורטוגל. כמו כן הוגשו בקשות רבות לאזרחות במרשם האזרחות הפורטוגזית.

 

המשרד מטפל בקבלת אזרחות ספרדית גם בלי הצורך להתגורר בספרד לשנתיים, ובלי הצורך בוויתור על האזרחות השנייה (הישראלית).

 

מימוש זכויות ופיצויים לניצולי שואה


עו"ד ונוטריון דוד ידיד מנהל באתר זה את פורום הזכויות לניצולי השואה. משרד עורכי דין דוד ידיד פועל מיום היווסדו למימוש זכויותיהם של ניצולי השואה בארץ ובמדינות אחרות.

אנו מטפלים בכל שלבי התביעה להשגת פיצויים וקבלת מעמד "נרדף" למול הרשות לזכויות ניצולי שואה שבמשרד האוצר ומול ועידת התביעות, וכן מול מוסדות נוספים בארץ ובעולם. 

 

המשרד מלווה את לקוחותיו מניסוח התביעות והבקשות השונות ובכל ערכאות הערעור.

 

ירושות וצוואות


משרד עו"ד ונוטריון דוד ידיד עוסק בין היתר בניסוח צוואה וכן מוציא צווי קיום לצוואות וירושות.

ליטיגציה וליווי משפטי לחברות ועמותות


משרד עו"ד ונוטריון דוד ידיד מעניק ליווי משפטי למגוון חברות ועמותות מתחומים שונים.

 

הליווי המשפטי כולל ניסוח חוזי התקשרות, ייעוץ משפטי בשלל פרויקטים ומיזמים בישראל ובמדינות אחרות, לרבות והליכי גבייה עבור אותן החברות, ועם דגש על ניהול של הליכים בתחום ההוצאה לפועל.

במשרדנו השירות ניתן בשפות: עברית, גרמנית, רוסית, ספרדית, פורטוגזית, אנגלית, צרפתית והונגרית.


 


אתר המשרד: כניסה לאתר

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

מאמרים מאת עו"ד אדם ידיד
שאלות ותשובות מדרכון פורטוגלי | אזרחות פורטוגלית וספרדית - עו"ד אדם ידיד
מירו שאל/ה:
בקשת זירוז להוצאת תעודת לידה למי שגר בפורטוגל
52 צפיות

שלום וערב טוב, רציתי לשאול האם אני יכול לעבור לגור בפורטוגל ובעקבות כך לבקש בקשת זירוז להוצאת תעודת הלידה? אני בשלב 7 חום. האם אתם מטפלים בזה? תודה רבה

עו"ד אדם ידיד
עו"ד אדם ידיד

בקשת זירוז למי שגר בפורטוגל
מירו שלום, בקשת זירוז למי שגר בפורטוגל היא אחת הדרכים היחידות בהן באמת יש סיכוי שישיבו בחיוב ויזרזו. איני בטוח שאתה צריך סיוע בזה, אבל זה משהו שיש לנו ניסיון בו.

ויקטור שאל/ה:
הערכת זמן עד להגעה לשלב 7 חום דרכון פורטוגלי
131 צפיות

שלום לך ואני רוצה להודות לך על פועלך בהתנדבות, כן יירבו. חיפשתי בפורום לגבי שלב 7 חום אבל מצד אחד מצאתי שאני כבר אזרח "דה פקטו" ומצב שני ראיתי כבר מקרה של מישהו שאחרי 7 חום החזירו אותו לשלב 2. אתה יכול בבקשה לעזור לי להבין האם אני כבר יכול לתכנן את המעבר? לא אכפת לי כמה זמן זה ייקח עד ל 7 ירוק- פשוט חשוב לי עם האזרחות "מובטחת". תודה מראש

עו"ד אדם ידיד
עו"ד אדם ידיד

שלב 7 חום בהליך אזרחות פורטוגלית
ויקטור שלום, 7 חום הינו שלב כמעט סופי, כאשר למעשה התיק נחתם כבר כמאושר במשרד המשפטים (6 ירוק). האם יש היתכנות חזרה אחורה? התשובה התיאורטית היא וודאי שכן. הלכה למעשה, הסבירות לכך מאד נמוכה. עוד אוסיף- עולהה משאלתך כי בכוונתך לעבור לגור בפורטוגל. ככל שזה המצב, שקול מעבר אפילו עתה, בתזמון הכון לך והגש בקשה להנפקת תעודת הלידה כתושב המקום, שכן על פי ההנחיות לאור מגיפת הקורונה, יקדמו את עניינך. בהצלחה.

עו"ד אדם ידיד
פניה ישירה אל עו"ד אדם ידיד

למעלה