עו"ד ורו"ח אביסרור-שמעוני חיה

עו"ד ורו"ח אביסרור-שמעוני חיה

למשרד שלוחות בבאר יעקב ובת"א , תל אביב (אזור המרכז)

משרד עורכי דין בוטיק העוסק במיסוי אזרחי עם דגש על שירותיות וזמינות. עוסקים במיסוי מקרקעין, מס הכנסה, מע"מ, ביטוח לאומי, גילוי מרצון, ייצוג בפני רשויות

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

עורכת דין ורואת חשבון חיה אביסרור-שמעוני בעלת ניסיון של למעלה מ-25 שנים בתחום המיסים האזרחי - תכנוני מס של חברות, יחידים, קרנות השקעה, יזמים ומשקיעים בחברות סטארט אפ, וכן בליווי עסקאות מהגדולות במשק בתחום המיסים.

 

ניסיון זה נרכש במשך תקופת עבודתה במחלקות המיסים המקצועיות של משרדי ה- BIG 4 (מהגדולים והמובילים במשק) ובמהלך עבודתה במשרד עו"ד העוסק במיסוי. בנוסף עו"ד ורו"ח אביסרור-שמעוני חיה מטפלת ומייצגת תביעות נגד המוסד לביטוח לאומי כולל ייצוג בוועדות רפואיות, ייצוג בוועדות ערר ובבית הדין לעבודה.

 

חיה אביסרור-שמעוני, בעלת רישיון רואת חשבון ורישיון עורכת דין, חברה בוועדת המיסים ובוועדת ביטוח לאומי של לשכת עו"ד, בוועדות ביטוח לאומי של לשכת רואי חשבון, פעילה בפורומים מקצועיים שונים, ואף חברה בצוות המומחים של כל-מס, מבית חשבים.

 

המשרד מספק שירות משפטי מגוון שמוענק בידי עורכת דין ורואת חשבון אביסרור-שמעוני. המשרד רואה כערך עליון מתן של שירות יעיל ברמה הגבוהה ביותר, מקצועית ואישית כאחד. 

למשרד שתי שלוחות:
דרך חים 4, באר יעקב.
הארבעה 28, תל אביב. 


אתר המשרד: כניסה לאתר
תחומי עיסוק

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

המלצות ודירוגים
5.0
(התקבלו 1 המלצות)
  • 17/03/2018

    גילוי מרצון

מאמרים מאת עו"ד ורו"ח אביסרור-שמעוני חיה
שאלות ותשובות מפורום דיני מיסים, מס הכנסה מע"מ - עו"ד ורו"ח אביסרור-שמעוני חיה
יורם שאל/ה:
חובת ביצוע תיאום מס בהכנסה נמוכה מאוד
30 צפיות

הבת שלי לומדת במדרשה. עובדת מידי פעם בימי שישי במעון שבחשוב, ורוצה לעבוד גם במעון נוסף. בפועל משכורתה הכוללת לא מגיעה ל-1000 שקל. האם היא צריכה לעשות תיאום מס? האם יש מינימום בזה?

רו"ח ועו"ד אביסרור-שמעוני חיה
רו"ח ועו"ד אביסרור-שמעוני חיה

האם חלה חובת תיאום מס בהכנסות נמוכות?
שלום רב, ככל שהיא לא תגיע לחבות במס הכנסה לכאורה לא נדרש לעשות תאום לצרכי מס הכנסה עם זאת בכל מקרה בו יש יותר ממעסיק אחד מומלץ לעשות תיאום מס. לתשומת הלב קיימת חובה לעשות תיאום מס לצרכי חוק הביטוח הלאומי.

אמיר שאל/ה:
מיסוי בעת הענקת מתנה בחלוקה לארבעה ילדים
45 צפיות

אני רוצה לתת דירה במתנה לארבעת ילדי. הכוונה היא שהדירה תירשם על שם אחד מהם והוא ייתן לכל אחד משלושת אחיו רבע משוויה. האם ניתן לעשות זאת ללא חיוב במס שבח?

רו"ח ועו"ד אביסרור-שמעוני חיה
רו"ח ועו"ד אביסרור-שמעוני חיה

העברת דירה במתנה מהורה לילדים
שלום רב, מאחר ומדובר בסוגיה שיכול ה להוביל לחבות מס גבוהה, לא הייתי ממליצה לעשות את העברה באופן אותו ציינת. מוצע לפנות לקבלת ייעוץ פרטני בסוגיה זו.

עו"ד ורו"ח אביסרור-שמעוני חיה
פניה ישירה אל עו"ד ורו"ח אביסרור-שמעוני חיה

למעלה