פורום מיסוי מקרקעין

עו"ד שמעון האן
עו"ד שמעון האן

משרד עורכי הדין שמעון האן מעניק ליווי וייעוץ ללקוחות פרטיים ועסקיים בתחום המשפט האזרחי- מסחרי, בדגש על תחום המקרקעין נדל"ן, ומעניק ייעוץ, ליווי וייצוג משפטי בעסקאות מכר לרבות כל היבטי המיסוי, תכנון המס טרם רכישה וטיפול במס שבח ובמס רכישה.


למשרד עו"ד האן ניסיון עשיר בליווי לקוחות בעסקאות מקרקעין מורכבות ומגוונות בתחום הנדל"ן המסחרי, נדל"ן תעשייתי ונדל"ן פרטי, פרויקטים של התחדשות עירונית, ליווי פיננסי, מכירת קרקעות חקלאיות, מושבים, הליכי תכנון ובנייה ועוד.


משרד עו"ד שמעון האן מלווה כל אחד מלקוחותיו ומייצג אותו בפני כל הרשויות, רשות מקרקעי ישראל, משרדים ממשלתיים, רשויות מוניציפליות, לשכות רישום מקרקעין, רשויות מיסוי מקרקעין, רשויות תכנון ובנייה ועוד.


משרד עו"ד שמעון האן בקיא בסביבה הרגולטורית ובכל החידושים המשפטיים והפסיקות העדכניות, ועל כן יכול להילחם עבור כל אחד מלקוחותיו על מיצוי זכויותיו בערכאות השונות.
 

אודות הפורום

הפורום הוקם כדי לתת מענה לשאלות הגולשים בעניין מיסוי מקרקעין, כגון שאלות הקשורות לתשלום מס שבח, מס רכישה והיטל השבחה במקרה של מכירה או רכישה של נכס מקרקעין, עסקאות מתנה ועוד.

 

תכנון מס מוקדם של העסקה וניצול יעיל של הפטורים, הקבועים בחוק, עשויים לחסוך לנישום כסף רב בתשלום המס. מטרת הפורום הנה לתת מענה ראשוני ובסיסי לשאלות הגולשים כאשר ייעוץ מקיף בתחום יינתן ע"י מומחה בתחום על סמך בדיקת כל הנתונים הרלבנטיים.

 

חייגו אליי חייגו למנהל/ת הפורום 053-7105222למעלה