עבור נוטריון התקבלו 93 תגובות בציון ממוצע 4.9 מתוך 5
 • עו"ד אורית לוי ערכה עבור אמא שלנו יפוי כח מתמשך, נושא רגיש וכואב בשבילנו. היא עשתה עבודה טובה ומקצועית, הקשיבה לנו עם הרבה סבלנות והסברים, ויצאנו עם הרגשה שעשתה את המיטב שמתאים עבור אמא ועבורנו. עו"ד אורית היא סופר-מקסימה נעימה ומקצועית. בהחלט מומלצת.

 • תגובה ל:

  עו"ד יוסף נורמן

  מאת: אברהם ג'אן

  עו"ד יוסף נורמן מאוד יסודי ועינייני, ניחן בהרבה סבלנות, מיקצועי ונותן שרות טוב ללקוח, אני מרוצה מהטיפול בעיניינים שלי, ממליץ עליו בחום,,,,,,,

 • תגובה ל:

  עו"ד נוטריון ומגשרת אורית לוי

  מאת: פיני ושני

  עו״ד אורית לוי עשתה לנו הסכם ממון בצורה נעימה ומקצועית. לבקשתנו עשתה הכל בשיא המהירות וזירזה את את ההתנהלות מול בית המשפט. היתה זמינה לכל שאלה וליוותה אותנו צמוד בכל התהליך. מומלצת מאד. תודה רבה.

 • תגובה ל:

  עו"ד נוטריון ומגשרת אורית לוי

  מאת: משה שלום

  עו"ד אורית לוי אינה רק מטפלת בתיק. היא משרה חום והבנה שמקנים בטחון גדול בהצלחה של כל התהליך. היינו אצלה בנוהל מורכב של קיום צוואה+העברת בעלות של דירה אשר לקח חודשים. בכל הזמן הזה היא תפקדה בצורה מצויינת יחד עם תשומת לב אישית ויחס אנושי מופלא. תודה רבה לה ולכל צוותה.

 • משרד מקצועי ביותר!! תודה על השירות

 • משרד מקצועי עם צוות אדיב - הגענו למשרד במקרה עבור תרגום והפכנו ללקוחות האזרחות הפורטוגלית צוות מוכשר ונעים ועו״ד משה אלפסי איש מקסים ולבבי

 • תגובה ל:

  מ. אלפסי חברת עורכי דין ונוטריונים

  מאת: אביגיל נבון

  משרד מקצועי ומהימן מהשורה הראשונה, חוויה אותנטית כזו, מקצועיות שאין לתאר, היה אכפת להם להסביר ולעזור בלי שאפילו ביקשתי הוגנים והגונים, ללא ספק ממליצה ואחזור בוודאות.

 • עוד אורית לוי מקצועית,נעימה וסבלנית. ליוותה אותנו בהליך שחייב נוכחות הוריי המבוגרים מאד. עו״ד לוי הסבירה, הבינה והכילה את הקשיים. ת ו ד ה

 • עו"ד אורית לוי, במילה אחת, היא מדהימה. היא ליוותה אותנו במשך שנים בתהליך של קניית דירה, השכרת הדירה, ולבסוף מכירת הדירה. במהלך התקופה הזאת עברנו מהארץ, ואורית ייצגה אותנו באכפתיות בארץ ודאגה שהדברים ימשיכו להתנהל כמו שצריך, אפילו שהיינו במרחק של אוקיינוס. אנחנו נמשיך לעבוד עם אורית שנים ארוכות בכל צורך משפטי שלנו בארץ. מומלצת בחום!

 • פניתי לחיה בעקבות מקרה מורכב שנגרר מספר שנים. חיה תיארה בפני את הזכויות שלי ואת המהלכים שהיא מתכננת לעשות ועמדה בכל מילה. היא עורכת דין מנוסה שמכירה היטב את המערכת ויודעת בדיוק איך לשמור על הזכויות של לקוחותיה. תמיד הייתה זמינה, נתנה מענה אישי, הגיעה לדיונים והייתה מאוד מקצועית. לאורך כל התהליך הרגשתי שאני בידיים טובות. ממליץ מאוד על חיה לזר

 • עו"ד אורית לוי ליוותה אותנו בעסקה של רכישת דירה. הגענו אליה בעקבות המלצתם של בני משפחה שהיא מייעצת להם שנים ארוכות בעניינים שונים. אורית מאוד מקצועית, סבלנית, זמינה לשאלות, בקיאה מאוד בחוקים, בתקנות ובתהליכים. כשהצד השני לעסקה הערים קשיים בלתי צפויים, אורית הייתה שם כדי לעזור ולפתור את המצב, ואף סייעה והסבירה לעו"ד של הצד השני. אני מאוד ממליץ על אורית, ואשתמש שוב בשירותיה הטובים לכשאצטרך.

 • תגובה ל:

  עו"ד נוטריון ומגשרת אורית לוי

  מאת: יעל ואריה קמפף

  הגענו לעוד אורית לוי לשם הכנת "יפוי כח מתמשך", התקבלנו במועד שקבענו, פגשנו אישיות נעימה, יעילה ומקצועית לעילא. המשימה הושלמה במהירות ובדייקנות. שמחנו שזכינו להכיר את עוד אורית לוי. כעת יש לנו כתובת בטוחה לכל עניין משפטי.

 • תגובה ל:

  משרד עו"ד גישור ונוטריון - חיה לזר נוטקין

  מאת: נטשה ליפלבסקי

  מהרגע הראשון שפניתי לעו"ד חיה, הרגשתי שאני בידיים טובות וכך היה עד סגירת התיק עם 100% הצלחה! מקצועית, אכפתית וגישה אישית - אלו המילים שמאפיינות אותה וללא ספק כל מי שיפנה אליה ירגיש כך!

 • לעו"ד חיה, רציתי להודות לך על הייצוג שלי בתהליך הגירושין, על הליווי הצמוד שלך בדרך המאתגרת והקשה שעברתי, על כך שלא הרפת מהדרך בה האמנתי, על אף כל המכשולים הרבים שעלו, ועד לסיום המוצלח שהוכיח שזו הייתה הדרך הנכונה בשבילי. בהערכה אינסופית, רויטל

 • אני מודה לך על הליווי המקצועי, תוך מתן דגש לצעד הרגשי, היחס החם והאנושי, המסירות וההשקעה האינסופית. תודה על העידוד בימים קשים, ההקשבה, ההתייחסות ברצינות רבה לכל שאלה ובעייה, תוך מתן מענה יעיל ומקצועי. ותמיד בגישה רגועה ושלווה, גם אם לעיתים נדרשו אורך רוח וסלבנות רבה. לאורך כל הדרך חיזקת והשרת תחושת ביטחון, והבאת לתוצאות מצוינות. בהוקרה, דוד ריימונד

 • תגובה ל:

  חגי אורגד משרד עורכי דין ונוטריון

  מאת: סימה גויטה

  אין על עורך דין אורגד חגי... פשוט אין עליו. מקצועי, אנושי ואמיץ לב. ענק..כל הכבוד

 • תגובה ל:

  עו"ד נוטריון ומגשרת אורית לוי

  מאת: יעקב קפלן

  הגעתי לאורית והיא הייתה מדהימה ומקצועית. עשתה את זה בצורה הטובה ביותר עם אדיבות יוצאת מן הכלל. ממליץ בחום וללא ספק אם אצטרך משהו אני אחזור שוב.

 • הייתה לנו חוויה נעימה מאוד במשרד של עו"ד אורית לוי. בעסקה של רכישת דירה התחשבו בנו ודאגו עד לפרטים הקטנים. בטוח נשתמש בשירותיה שוב!

 • תגובה ל:

  עו"ד נוטריון ומגשרת אורית לוי

  מאת: פרופסור אמריטה דרורה פריזר ווייצמן

  עו״ד נוטריון אורית לוי טיפלה עבורי ועבור בן זוגי במספר תחומים. היא עבדה על יפוי כח מתמשך עבור כל אחד מאיתנו בנעם סבלנות ובידע מלא. כמו כן יצגה אותי במכירת דירה ביעילות יוצאת דופן ומהירות מפתיעה. אני חוזרת אליה לכתיבה צוואה חדשה לאחר 15 שנים מציאותי הקודמת. לא הייתי פונה לשום עורך דין אחר בצרכים אלו.

 • תגובה ל:

  עו"ד נוטריון ומגשרת אורית לוי

  מאת: אילנה אינספקטור

  אנחנו בקשר עם אורית מזה מספר חודשים בעניני ירושה וצוואות. אורית מאד מקצועית מסבירה כל דבר בבהירות ובסבלנות. היא מאד אמפטית ומגלה יחס אישי אנושי וחם. מומלצת בחום.

 • תגובה ל:

  עו"ד נוטריון ומגשרת אורית לוי

  מאת: יונה אסיסקוביץ'

  טיפול מקצועי מאוד ולא פחות חשוב גם אדיב, סובלני ונעים מאוד. ללא היסוס אבחר להשתמש בשרותיה שוב כשאצטרך.

 • תגובה ל:

  עו"ד נוטריון ומגשרת אורית לוי

  מאת: סימונה

  טיפול מקצועי, סבלני, אמין ואדיב

 • תגובה ל:

  עו"ד נוטריון ומגשרת אורית לוי

  מאת: חנה סופר

  פניתי לעו"ד אורית לוי בעקבות המלצה חמה של חברה לטיפול בנושא ייפוי כח מתמשך. עו"ד לוי טיפלה בנושא באופן מקצועי ביותר, יעיל ונעים, ניהלה את התהליך באמינות ובהגינות תוך כדי הבנת הצרכים שלי ושל משפחתי. היא הסבירה כל צעד והציעה בתבונה ובהתחשבות את האפשרויות השונות. היה תענוג לעבוד איתה.

 • תגובה ל:

  עו"ד ונוטריון רון כהנא

  מאת: לאה

  תודה לך רון על טיפול יעיל בעניין חידוש הדרכון הפולני. רון בקיא בנושא ועזר לנו לסיים את העניין באופן מהיר וחלק. מילא את הטפסים, נתן הנחיות מדויקות וזימן לנו תור בשגרירות. תודה רבה.

 • תגובה ל:

  עו"ד נוטריון ומגשרת אורית לוי

  מאת: מלכה ודב

  אשתי ואני פנינו לעו"ד אורית לוי להכנת מסמכים שונים, וקיבלנו שירות מקצועי ואנושי יוצא מהכלל. עו"ד לוי מנהלת את התהליך בנעימות, סבלנות, שיטתיות, אמינות, הגינות ואחריות. היא הסבירה כל צעד, גילתה אמפתיה לכל קושי ושאלה, והציעה בתבונה ובהתחשבות את האפשרויות השונות. גישתה זו של עורכת הדין הייתה חשובה לנו, ואנו מעריכים זאת מאוד.

 • תגובה ל:

  עו"ד נוטריון ומגשרת אורית לוי

  מאת: אפללו שי

  כבר בפגישתי הראשונה עם אורית בעניין הסכם ממון, ראיתי מולי עורכת דין קשובה ובעלת הבנה וידע רחב בתחום. כמו כן הציעה לי מחיר מעולה על ההסכם אחרי שבדקתי רבים וטובים אחרים. במהלך חתימת ההסכם הבנתי ממנה שהיא מתעסקת בנוסף בנדל"ן וידעתי שברגע שאגיע ליום המיוחל אורית היא המקור שאוכל לסמוך עליו ולא טעיתי, היא השרתה עלינו ביטחון, יחס והרבה סובלנות לכל השאלות החוזרות ונשנות שלי, ידעה לענות עניינית בהסברים מקצועיים ומתומצתים כנדרש. היום 3 חודשים אחרי הדירה כבר רשומה עלינו בטאבו. ממליץ בחום.

 • איתן עורך דין מנוסה מהדור של פעם, מקצוען עם לב ענק. תודה רבה!

 • תגובה ל:

  עו"ד יוסף נורמן

  מאת: נעמה ישי

  עו"ד שהוא גם בן אדם קשוב ומקצועי. מאד מרוצה מטיפולו בענייני וממליצה עליו בחום!

 • תגובה ל:

  עו"ד נוטריון ומגשרת אורית לוי

  מאת: אבישי ב.

  אורית מטפלת בנו מזה מספר שנים. עקב הידרדרות במצבו הרפואי של אבי ז"ל, אורית טיפלה בנו בצו ייפוי כוח מתמשך ולאחר פטירתו של אבי, גם בצו קיום צוואה. התהליך היה קל, פשוט ומהיר, לכל אורך התהליך אורית הסבירה כל דבר בסובלנות רבה, שמרה על קשר ועדכנה בכל צעד. אני ממליץ בחום על שירותיה של אורית וסמוך ובטוח שכל מי שייעזר בשירותיה, יהיה מרוצה. בהחלט אמשיך לעבוד עמה ואמליץ עליה לכל מי שמתעניין.

 • תגובה ל:

  עו"ד נוטריון ומגשרת אורית לוי

  מאת: דורון בר-נתן

  אורית ניהלה במשך מעל לשנה עיזבון וחלוקת ירושה ל-25 יורשים. אורית, עשית עבודה מקצועית וראויה בשקיפות ובצניעות וגם כולנו זוכרים ומוקירים את רבקה שהייתה דודה לדוגמה.